Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині відбулись міські змагання з бадмінтону

В Ладижині відбулись міські змагання з бадмінтону

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7389_peremozhci_ta_prizeri_zmagan.jpg

В спортивній залі в дитячо-юнацькій школі імені Івана Сагаєва пройшли міські змагання з бадмінтону26 грудня, в спортивній залі в дитячо-юнацькій школі імені Івана Сагаєва пройшли змагання з бадмінтону за програмою ХІV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ м. Ладижин. Про це повідомляє міський центр «Спорт для всіх».

1 місце у змаганнях виборола команда філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів», 2 місце у команди філії «Птахокомплекс» і 3 місце виборола команда Ладижинської ТЕС.

В особистому заліку серед чоловіків: 1 місце виборов Кузьменко Мирослав, 2 місце Цвігун Роман і 3 місце у Каліцинського Миколи, а серед жінок 1 місце здобула Шаповалова Дар’я, 2 місце Сватовська Світлана і 3 місце у Москаленко Ольги.
28 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 332 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль