Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині відбулись міські змагання з бадмінтону

В Ладижині відбулись міські змагання з бадмінтону

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7389_peremozhci_ta_prizeri_zmagan.jpg

В спортивній залі в дитячо-юнацькій школі імені Івана Сагаєва пройшли міські змагання з бадмінтону26 грудня, в спортивній залі в дитячо-юнацькій школі імені Івана Сагаєва пройшли змагання з бадмінтону за програмою ХІV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ м. Ладижин. Про це повідомляє міський центр «Спорт для всіх».

1 місце у змаганнях виборола команда філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів», 2 місце у команди філії «Птахокомплекс» і 3 місце виборола команда Ладижинської ТЕС.

В особистому заліку серед чоловіків: 1 місце виборов Кузьменко Мирослав, 2 місце Цвігун Роман і 3 місце у Каліцинського Миколи, а серед жінок 1 місце здобула Шаповалова Дар’я, 2 місце Сватовська Світлана і 3 місце у Москаленко Ольги.
28 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 343 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль