Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині відбулись міські змагання з бадмінтону

В Ладижині відбулись міські змагання з бадмінтону

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7389_peremozhci_ta_prizeri_zmagan.jpg

В спортивній залі в дитячо-юнацькій школі імені Івана Сагаєва пройшли міські змагання з бадмінтону26 грудня, в спортивній залі в дитячо-юнацькій школі імені Івана Сагаєва пройшли змагання з бадмінтону за програмою ХІV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ м. Ладижин. Про це повідомляє міський центр «Спорт для всіх».

1 місце у змаганнях виборола команда філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів», 2 місце у команди філії «Птахокомплекс» і 3 місце виборола команда Ладижинської ТЕС.

В особистому заліку серед чоловіків: 1 місце виборов Кузьменко Мирослав, 2 місце Цвігун Роман і 3 місце у Каліцинського Миколи, а серед жінок 1 місце здобула Шаповалова Дар’я, 2 місце Сватовська Світлана і 3 місце у Москаленко Ольги.
28 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 278 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль