Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині відбулись міські змагання з армреслінгу

В Ладижині відбулись міські змагання з армреслінгу

23 березня в спортивному комплексі «Ряба GYM» пройшли змагання з армреслінгу за програмою ХVІ міської спартакіади серед колективів підприємств, організацій та установ м. Ладижин в них брало участь 5 команд.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

В командному заліку місця розподілились таким чином: 1місце об’єднана команда ТОВ «Вінницька птахофабрика», 2місце у команди Ладижинського коледжу ВНАУ, 3-є у команди ПрАТ «Зернопродукт МХП», 4-е у команди Ладижинської ТЕС і 5-е у команди філії «Птахокомплекс». У особистому заліку:

вагова категорія 75кг

1 місце Стеценко Іван (коледж)

2 місце Кульчицький Микола (об’єднана)

3 місце Бойко Назарій

вагова категорія 85кг

1 місце Бачу Євген (об’єднана)

2 місце Кучинський Олександр (ТЕС)

3 місце Черній Ярослав (коледж)

вагова категорія 95кг

1 місце Вергелюк Іван (об’єднана)

2 місце Ружицький Роман (ТЕС)

3 місце Богуш Микола (зернопродукт)

вагова категорія +95кг

1 місце Закерничний Олександр (ТЕС)

2 місце Малигін Андрій (об’єднана)

3 місце Кобилянський Сергій ( ТЕС).

Головний суддя Олександр Барчук.

52_peremozhec_ta_prizeri_z_armreslingu.jpg (51.04 Kb)4533_finalna_zustrich.jpg (43.01 Kb)
27 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 842 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль