Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшов міський чемпіонат з тенісу присвячений 70-ій річниці від Дня Перемоги

В Ладижині пройшов міський чемпіонат з тенісу присвячений 70-ій річниці від Дня Перемоги

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4671_tur.jpg

1-4 травня на корті Ладижинського коледжу ВНАУ проходив відкритий чемпіонат міста Ладижин з тенісу серед чоловіків, присвячений 70-ій річниці від Дня Перемоги. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

В змаганнях взяли участь 12 спортсменів з Ладижина та Тростянця. До фінальної частини чемпіонату вийшли Юрій Журба та Михайло Бабчинський, де Юрій Журба здобув перемогу з рахунком 2:1 (1:6, 7:5, 6:2).

Переможець та призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту.
6 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 528 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль