Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшли змагання з велокросу «Лісостеп – 2015»

В Ладижині пройшли змагання з велокросу «Лісостеп – 2015»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6852_chempioni_ta_prizeri_divchata_ta_zhinki.jpg

24 травня в урочищі «Манзієве» в Ладижині проводились змагання з велокросу «Лісостеп – 2015» за програмою «Олімпійського Дня». Організатором спортивного заходу виступив міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пише Ладижинська міська рада.

У змаганнях, які проводилися у двох вікових категоріях: юнаки та дівчата 12-15років і чоловіки і жінки 16 років і старші, взяли участь 45 спортсменів з Ладижина, Гайсина та Тульчина.

Переможцями та призерами стали: серед юнаків Миленький Богдан 1місце, Бабаєв Юрій 2місце, Страдін Андрій 3місце;

серед чоловіків - Шатов Олександр 1місце, Наконечний Руслан 2місце, Кириленко Олександр 3місце;

серед дівчат – Стасюк Юлія 1місце, Горбатюк Вероніка 2місце. Бурдейна Алла 3місце;

серед жінок – Фадієвська Надія 1місце, Бевз Дар’я 2 місце та Савіна Юлія 3місце.

Чемпіони та призери були нагороджені грамотами, медалями, призами від Вінницького обласного відділення НОК України та спонсорів змагань. Також, призами були нагороджені всі учасники змагань.

Спонсорами велокросу були Губа Леонід, власник магазину «Велоліга» м. Вінниця, Геннадій та Анатолій Пристайчуки, власники магазину «Гран При» та Павло Нагорний, власник магазину «Велогараж» м. Ладижин.
25 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 3321 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль