Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшли змагання з велокросу «Лісостеп – 2015»

В Ладижині пройшли змагання з велокросу «Лісостеп – 2015»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6852_chempioni_ta_prizeri_divchata_ta_zhinki.jpg

24 травня в урочищі «Манзієве» в Ладижині проводились змагання з велокросу «Лісостеп – 2015» за програмою «Олімпійського Дня». Організатором спортивного заходу виступив міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», пише Ладижинська міська рада.

У змаганнях, які проводилися у двох вікових категоріях: юнаки та дівчата 12-15років і чоловіки і жінки 16 років і старші, взяли участь 45 спортсменів з Ладижина, Гайсина та Тульчина.

Переможцями та призерами стали: серед юнаків Миленький Богдан 1місце, Бабаєв Юрій 2місце, Страдін Андрій 3місце;

серед чоловіків - Шатов Олександр 1місце, Наконечний Руслан 2місце, Кириленко Олександр 3місце;

серед дівчат – Стасюк Юлія 1місце, Горбатюк Вероніка 2місце. Бурдейна Алла 3місце;

серед жінок – Фадієвська Надія 1місце, Бевз Дар’я 2 місце та Савіна Юлія 3місце.

Чемпіони та призери були нагороджені грамотами, медалями, призами від Вінницького обласного відділення НОК України та спонсорів змагань. Також, призами були нагороджені всі учасники змагань.

Спонсорами велокросу були Губа Леонід, власник магазину «Велоліга» м. Вінниця, Геннадій та Анатолій Пристайчуки, власники магазину «Гран При» та Павло Нагорний, власник магазину «Велогараж» м. Ладижин.
25 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 3251 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль