Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшли міські змагання з гирьового спорту

В Ладижині пройшли міські змагання з гирьового спорту

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0565_vidkrittya_zmagan.jpg
16 жовтня в спортивній залі Ладижинського коледжу ВНАУ пройшли міські змагання з гирьового спорту серед фізкультурних колективів підприємств, установ та організацій міста Ладижин. Змагання проводились в рамках програми ХІІІ міської спартакіади, повідомляє Ладижинська міська рада.
В командному заліку І місце виборола команда Ладижинського коледжу ВНАУ, ІІ місце у команди філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика», ІІІ місце у команди філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика».
В особистому заліку переможцями стали у ваговій категорії 60кг – Задорожнюк Володимир, 65кг – Лабай Сергій, 70кг – Свириденко Тарас, 75кг – Яцета Юрій, 80кг – Сікорський Віталій. 90кг – Цвігун Роман та понад 90кг – Алєксін Олександр.
Головний суддя Микола Ковальчук.
20 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 554 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль