Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройшла міська спартакіада допризовної молоді

В Ладижині пройшла міська спартакіада допризовної молоді

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1244_m1.jpg

30 квітня на стадіоні Ладижинського аграроного коледжу пройшла міська спартакіада допризовної молоді з фізичної підготовки, присвячена 70-ій річниці з Дня Перемоги. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

В змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл міста Ладижина. В командному заліку перемогу отримала загальноосвітня школа №3, 2-ге місце у команди ЗОШ №4, 3-тє місце – ЗОШ №2.

В особистому заліку з багатоборства переміг Кирилюк Олександр (ЗОШ №3), 2-ге місце посів Миленький Богдан (ЗОШ №2), 3-тє місце виборов Куленко Денис (ЗОШ №4).

Переможці та призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами.

Головний суддя Павло Наказнюк.
5 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 476 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль