Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт В Ладижині пройде турнір з футзалу за підтримки фонду міського голови

В Ладижині пройде турнір з футзалу за підтримки фонду міського голови

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8410_fut.jpg

З 27 жовтня по 2 листопада у Ладижині пройде любительський турнір із футзалу на Кубок міського голови Ладижина, повідомляє відділ фізичної культури та спорту.
В змаганнях, що пройдуть в приміщенні спортивного комплексу Ладижинської ТЕС, згідно регламенту, можуть брати участь тільки заявлені спортсмени, допущені до змагань.
Варто зазначити, що до участі в турнірі допускаються лише спортсмени, які проживають на території Ладижинської міської ради, або ті, що працюють на підприємствах, організаціях та установах міста Ладижина, села Лукашівки та селища Губника. Вік спортсменів: від 17 років і старші.

23 жовтня о 18.30 у спорткомплексі Ладижинської ТЕС відбудеться збір представників команд для проведення жеребкування та погодження графіку ігор.
Фінансування турніру здійснюється з фонду міського голови Ладижина та відділу з питань фізичної культури і спорту.

Спортсмени, заявлені в іграх чемпіонату Вінницької області з футболу, до змагань не допускаються.
20 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 522 Коментарів: 1
Написав: lomov 20.10.2014 - 13:10
Маленький Янукович и здесь себя пиарит. Даже кубок на свою честь придумал.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль