Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт У Вінниці люди з інвалідністю змагатимуться в армспорті

У Вінниці люди з інвалідністю змагатимуться в армспорті

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5124_46ae6c17c278ef5c4363669f30d38e77ce620d.jpg

У Вінниці відбудеться Перший Відкритий Чемпіонат серед людей з інвалідністю. Про це повідомляє УНН-Центр з посиланням на організаторів заходу.

Чемпіонат пройде серед жінок і чоловіків в боротьбі на ліву і праву руки в абсолютній ваговій категорії.

Змагання відбудуться 2 липня у центрі психологічної реабілітації "Гармонія".

Довідка: Армрестлінг - вид боротьби на руках між двома учасниками. Під час матчу руки ставляться на тверду, рівну поверхню, і долоні зчіплюються в замок. Завданням гравців є притиснення руки противника до поверхні.

27 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 946 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль