Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Студент Ладижинського коледжу здобув перемогу в турнірі «UKRANIAN combat game 2018»

Студент Ладижинського коледжу здобув перемогу в турнірі «UKRANIAN combat game 2018»

4766_box2.jpg (60.17 Kb)29 вересня 2018 року у м. Харків проходив турнір «UKRANIAN combat game 2018» організований спортивним комітетом України.

Про це повідомляється на сайті Ладижинського коледжу.

У турнірі взяли участь двоє ладижинців, вихованців СК «Хонза» з ушу (саньда) (тренер В. Зашейко) І. Лебедєв та М. Гутій. Свій рейтинговий бій провів студент Ладижинського коледжу ВНАУ група М - 32 Лебедєв Іван, який переміг спортсмена з Вінниці.

Загалом було представлено 5 рейтингових поєдинків з ушу, боксу, кейтбоксинсу, тайського боксу та панкратеону.4313_box1.jpg (.15 Kb)34_box5.jpg (41.56 Kb)
3 жовтня 2018 | | Автор:redaktor | Переглядів: 913 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль