Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Спортсменка Ладижинського СК "Сіндо" стала срібною призеркою чемпіонату Європи з карате кіокушинкай

Спортсменка Ладижинського СК "Сіндо" стала срібною призеркою чемпіонату Європи з карате кіокушинкай

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0104_rlw7wt_z_jc.jpg

13 травня спортсменка Ладижинського СК "Сіндо" Анастасія Дузяк стала срібною призеркою чемпіонату Європи з карате кіокушинкай, що проходив у Тбілісі. Про це, на своїй соціальній сторінці ВКонтакті повідомив тренер Сергій Брушницький.

«13 травня (незважаючи на те, що п'ятниця) на чемпіонаті Європи з карате кіокушинкай в Тбілісі спортсменка Ладижинського СК "Сіндо" АНАСТАСІЯ ДУЗЯК стала срібною призеркою в розділі "ката" серед юніорів! Ми тобою пишаємося! Розумничка!!!!
ВІВАТ ЛАДИЖИН!!!!!!!!!!»,
- пише пан Брушницький.

15 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 542 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль