Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Спортсмени ладижинського клубу «Крокус» здобули звання Чемпіонів з велосипедного туризму!

Спортсмени ладижинського клубу «Крокус» здобули звання Чемпіонів з велосипедного туризму!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7222_sport.jpg

З 14 по 17 травня у місті Кировограді розігрували Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків, юніорів та дорослих. Вінницьку область представляли 12 спортсменів ладижинського спортивно-туристичного клубу «Крокус» учнів Ладижинської ЗОШ №2. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Команда у складі Ігоря Осипенка, Дмитра Рибачка, Дениса Вєдєрнікова, Олександра Шульги, Вероніки Горбатюк та Юлії Стасюк змагалась по ІІІ класу складності, де вибороли у загальнокомандному заліку І місце. В особистомузаліку призерами стали Денис Вєдєрніков та Вероніка Горбатюк, виборовши ІІІ місце.

На дистанції ІV класу команда виборола перемогу серед дорослих та юніорів. Олександр Шатов, Вадим Золоторук, Владислав Мартинюк, Максим Шимановський, Дар’я Бевз та Алла Бурдейна змагались на двох дистанціях.

В комплексних змаганнях - («Фігурне водіння велосипедом», «Тріал» та «Велокрос») спортсмени посіли ІІІ місце серед юніорів та І місце серед дорослих.

На дистанції «Велоралі» наші велосипедисти здобули перемогу і серед юніорів і серед дорослих. В особистому заліку Олександр Шатов та Дар’я Бевз посіли ІІІ місце. По завершенню змагань ладижинська команда стала чемпіоном України серед дорослих та здобула ІІ загальнокомандне місце серед юніорів.

Тренери Микола Стефаник та Оксана Бевз.

Нагадаємо, вчителька Ладижинської ЗОШ №2 Оксана Бевз була визначена переможцем міського конкурсу «Людина року – 2014» у номінації «Працівник освіти» .
20 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 541 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль