Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Спортсмени ладижинського клубу «Крокус» здобули звання Чемпіонів з велосипедного туризму!

Спортсмени ладижинського клубу «Крокус» здобули звання Чемпіонів з велосипедного туризму!

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7222_sport.jpg

З 14 по 17 травня у місті Кировограді розігрували Кубок України з велосипедного туризму серед юнаків, юніорів та дорослих. Вінницьку область представляли 12 спортсменів ладижинського спортивно-туристичного клубу «Крокус» учнів Ладижинської ЗОШ №2. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Команда у складі Ігоря Осипенка, Дмитра Рибачка, Дениса Вєдєрнікова, Олександра Шульги, Вероніки Горбатюк та Юлії Стасюк змагалась по ІІІ класу складності, де вибороли у загальнокомандному заліку І місце. В особистомузаліку призерами стали Денис Вєдєрніков та Вероніка Горбатюк, виборовши ІІІ місце.

На дистанції ІV класу команда виборола перемогу серед дорослих та юніорів. Олександр Шатов, Вадим Золоторук, Владислав Мартинюк, Максим Шимановський, Дар’я Бевз та Алла Бурдейна змагались на двох дистанціях.

В комплексних змаганнях - («Фігурне водіння велосипедом», «Тріал» та «Велокрос») спортсмени посіли ІІІ місце серед юніорів та І місце серед дорослих.

На дистанції «Велоралі» наші велосипедисти здобули перемогу і серед юніорів і серед дорослих. В особистому заліку Олександр Шатов та Дар’я Бевз посіли ІІІ місце. По завершенню змагань ладижинська команда стала чемпіоном України серед дорослих та здобула ІІ загальнокомандне місце серед юніорів.

Тренери Микола Стефаник та Оксана Бевз.

Нагадаємо, вчителька Ладижинської ЗОШ №2 Оксана Бевз була визначена переможцем міського конкурсу «Людина року – 2014» у номінації «Працівник освіти» .
20 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 495 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль