Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Спортивна скарбничка Ладижина поповнилася медалями з міжнародного турніру з УШУ

Спортивна скарбничка Ладижина поповнилася медалями з міжнародного турніру з УШУ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4536_ivzowzm2w.jpg

Ладижинські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з УШУ

23-24 січня 2016 року на базі спортивно-розважального центру у місті Молодечно що біля Мінська (республіка Білорусь) пройшов XI традиційний міжнародний кубковий турнір пам’яті Д.Гвішіані з ушу-саньшоу.

Турнір відбувався у трьох вікових групах – юнаків та дівчат (14-15 років), юніорів та юніорок (16-17 років), серед чоловіків та жінок (від 18 років та старше). У кожній з них було не менше дев’яти вагових категорій.

Україну на змаганнях представляли шість спортсменів СК «Хонза» та один спортсмен із Маріуполя, повідомляє Ладижинська міська рада.

Протягом двох днів запеклої боротьби нашим спортсменам вдалося вистояти та показати гарний результат.

Отже, чемпіонами турніру стали: Віталій Асюченко, Іван Лебедєв та Євгеній Цапцін.

Олена Рябокінь та Антон Рибак посіли другу сходинку. «Бронзу» виборов Микола Гутій.

Тренер СК «Хонза» Вадим Зашейко. Спортсмени та їхні батьки щиро вдячні директору філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Олександру Гурову за розуміння проблем спорту, моральну підтримку та фінансову допомогу для організації поїздки на турнір.
27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 352 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль