Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Спортивна скарбничка Ладижина поповнилася медалями з міжнародного турніру з УШУ

Спортивна скарбничка Ладижина поповнилася медалями з міжнародного турніру з УШУ

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4536_ivzowzm2w.jpg

Ладижинські спортсмени вибороли призові місця на міжнародному турнірі з УШУ

23-24 січня 2016 року на базі спортивно-розважального центру у місті Молодечно що біля Мінська (республіка Білорусь) пройшов XI традиційний міжнародний кубковий турнір пам’яті Д.Гвішіані з ушу-саньшоу.

Турнір відбувався у трьох вікових групах – юнаків та дівчат (14-15 років), юніорів та юніорок (16-17 років), серед чоловіків та жінок (від 18 років та старше). У кожній з них було не менше дев’яти вагових категорій.

Україну на змаганнях представляли шість спортсменів СК «Хонза» та один спортсмен із Маріуполя, повідомляє Ладижинська міська рада.

Протягом двох днів запеклої боротьби нашим спортсменам вдалося вистояти та показати гарний результат.

Отже, чемпіонами турніру стали: Віталій Асюченко, Іван Лебедєв та Євгеній Цапцін.

Олена Рябокінь та Антон Рибак посіли другу сходинку. «Бронзу» виборов Микола Гутій.

Тренер СК «Хонза» Вадим Зашейко. Спортсмени та їхні батьки щиро вдячні директору філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Олександру Гурову за розуміння проблем спорту, моральну підтримку та фінансову допомогу для організації поїздки на турнір.
27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 290 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль