Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Обласний чемпіонат з боротьби самбо: у ладижинців 12 перших місць

Обласний чемпіонат з боротьби самбо: у ладижинців 12 перших місць

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6031_50d81ab4c8734.jpg

21 квітня вихованці Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Сагаєва брали участь у чемпіонаті Вінницької області з боротьби самбо та бойового розділу самбо серед юніорів та юніорок у Вінниці. Про це повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

На змаганнях наші спортсмени вибороли 9 – 1-ших місць, 7 – 2-гих та 5 – 3-іх місць з боротьби самбо.
Переможцями стали: Кулібаба Микола, Волошин Владислав, Куленко Денис, Кулінич Іван, Майданик Оксана, Пріщенко Олександра, Богач Світлана, Коса Анна та Краєвська Карина.

В розділі бойового самбо вибороли 3 – 1-ших, 3 – 2-гих та 3 -3-іх місця. Тут відзначилися Кулібаба Микола Волошин Владислав, Кулінич Іван, Антонюк Єгор, Ткачук Микола, Трохимчук Юрій, Куленко Денис, Барков Микола та Грабар Олександр відповідно. Тренери Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Володимир Кірса та Павло Рябокінь.
26 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 380 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль