Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Обласний чемпіонат з боротьби самбо: у ладижинців 12 перших місць

Обласний чемпіонат з боротьби самбо: у ладижинців 12 перших місць

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6031_50d81ab4c8734.jpg

21 квітня вихованці Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Сагаєва брали участь у чемпіонаті Вінницької області з боротьби самбо та бойового розділу самбо серед юніорів та юніорок у Вінниці. Про це повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

На змаганнях наші спортсмени вибороли 9 – 1-ших місць, 7 – 2-гих та 5 – 3-іх місць з боротьби самбо.
Переможцями стали: Кулібаба Микола, Волошин Владислав, Куленко Денис, Кулінич Іван, Майданик Оксана, Пріщенко Олександра, Богач Світлана, Коса Анна та Краєвська Карина.

В розділі бойового самбо вибороли 3 – 1-ших, 3 – 2-гих та 3 -3-іх місця. Тут відзначилися Кулібаба Микола Волошин Владислав, Кулінич Іван, Антонюк Єгор, Ткачук Микола, Трохимчук Юрій, Куленко Денис, Барков Микола та Грабар Олександр відповідно. Тренери Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Володимир Кірса та Павло Рябокінь.
26 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 372 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль