Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Начальник ладижинського відділу освіти став переможцем Різдвяного турніру з тенісу

Начальник ладижинського відділу освіти став переможцем Різдвяного турніру з тенісу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4753_prizeri_v_parnomu_rozryadi.jpg

Вже традиційно, у перших числах січня, в Ладижині проводиться міський Різдвяний турнір з тенісу серед чоловіків.

Цього року у турнірі, що проходив 3-4 січня в спортивній залі Ладижинської ЗОШ №4, взяли участь спортсмени з Бершаді, Тростянця та Ладижина, повідомляє Ладижинська міська рада.

Змагання проводились в одиночному та парному розрядах.

В одиночному розряді перемогу здобув Юрій Журба (Ладижин), ІІ місце у Михайла Бабчинського (Ладижин), ІІІ місце виборов Артем Морозов (Ладижин).

В парному розряді перемогли Петро Юрченко та Михайло Бабчинський (Ладижин), ІІ місце У Юрія Журби та Артема Морозова (Ладижин), ІІІ місце вибороли Олег Кокоша та Вадим Яблонський (Бершадь).

Змагання пройшли в дружній атмосфері, всі учасники отримали заряд бадьорості та значний спортивний досвід.
Також всі призери були нагороджені грамотами міського відділу з питань фізичної культури і спорту.

Головний суддя турніру Сергій Стоян.

Варто відзначити, що рік тому Юрій Журба також став найкращим тенісистом Ладижина
8 січень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 664 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль