Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Мер Ладижина привітав «Держслужбовців» з перемогою

Мер Ладижина привітав «Держслужбовців» з перемогою

З 27 жовтня по 1 листопада в приміщенні спортивного комплексу ДЮСШ №2 імені Івана Сагаєва проходив десятий любительський турнір з футзалу на Кубок міського голови Ладижина, повідомляє Ладижинська міська рада.
У спортивному заході взяло участь 11 команд, проведено 29 матчів у яких спортивні таланти Ладижина мали змогу продемонструвати свої здібності та позмагатися з гідними суперниками.
До півфіналу вийшли наступні команди: «Самбо», «Держслужбовець», «ВКВК» (Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів) та «Податкова». В напруженій спортивній боротьбі перемогла команда «Держслужбовець» (капітан команди Валентин Руденко), друге місце у команди «ВКВК», а третє виборола «Податкова».
Андрій Корнійчук виступив у ролі головного судді.
Кубок переможцям турніру та премії всім командам-учасницям, зі свого фонду, вручив особисто міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев.
8173_hid_gri.jpg (351.26 Kb)7206_peremozhci_turniru_kmg.jpg (336.95 Kb)
4 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 640 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль