Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Медалі, грамоти та подарунки привезли ладижинські самбісти з чемпіонату України

Медалі, грамоти та подарунки привезли ладижинські самбісти з чемпіонату України

28-31 січня, збірна команда ладижинських самбістів вихованців дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Сагаєва, взяла участь у чемпіонаті України серед юнаків і дівчат та чемпіонаті серед юніорів, що проходили у місті Києві. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Як йдеться у повідомленні, серед юнаків і дівчат наші спортсмени вибороли 2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Зокрема, Стременовський Дмитро та Пріщенко Олександра здобули перші місця; Майданик Оксана – ІІ місце, Рябокінь Олена, Краєвська Карина, Піддубна Лідія та Глушко Ірина посіли третю сходинку.

Юніори привезли до Ладижина 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі: Стременовський Дмитро І місце, Бакун Владислав ІІ місце, Богач Світлана ІІ місце, Кулінич Іван ІІІ місце, Краєвська Карина та Рябокінь Олена ІІІ місця.

Тренують спортсменів Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Олександр Макогон та Павло Рябокінь.

Також на чемпіонаті побували засновники компанії «Гідрохаус» Олег Слободяник та Віталій Петрунько, які вручили премії нашим переможцям та призерам.
4 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 796 Коментарів: 0