Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Медалі, грамоти та подарунки привезли ладижинські самбісти з чемпіонату України

Медалі, грамоти та подарунки привезли ладижинські самбісти з чемпіонату України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7460_mr.jpg

28-31 січня, збірна команда ладижинських самбістів вихованців дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Сагаєва, взяла участь у чемпіонаті України серед юнаків і дівчат та чемпіонаті серед юніорів, що проходили у місті Києві. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Як йдеться у повідомленні, серед юнаків і дівчат наші спортсмени вибороли 2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Зокрема, Стременовський Дмитро та Пріщенко Олександра здобули перші місця; Майданик Оксана – ІІ місце, Рябокінь Олена, Краєвська Карина, Піддубна Лідія та Глушко Ірина посіли третю сходинку.

Юніори привезли до Ладижина 1 золоту, 2 срібні та 3 бронзові медалі: Стременовський Дмитро І місце, Бакун Владислав ІІ місце, Богач Світлана ІІ місце, Кулінич Іван ІІІ місце, Краєвська Карина та Рябокінь Олена ІІІ місця.

Тренують спортсменів Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Олександр Макогон та Павло Рябокінь.

Також на чемпіонаті побували засновники компанії «Гідрохаус» Олег Слободяник та Віталій Петрунько, які вручили премії нашим переможцям та призерам.
4 лютий 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 535 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль