Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинський веслувальник привіз "золото" та "бронзу" з Чемпіонату України

Ладижинський веслувальник привіз "золото" та "бронзу" з Чемпіонату України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3273_e-omqomrlzo.jpg

27-30 квітня спортсмени Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи брали участь в особистому чемпіонаті України з веслування академічного серед чоловіків в м. Дніпропетровську, повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Черкашин Андрій здобув золоту медаль в човні-четвірці без стернового (легка вага) та бронзову медаль у човні-двійці без стернового, а Джигирей Ростислав став 6-м у човні-четвірці. Тренер спортсменів Наталія Топалова.

Нагадаємо, юних ладижинців запрошують до секції з академічного веслування
4 травня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 373 Коментарів: 1
Написав: Fadievsky 4.05.2016 - 23:21
Поздравляем ребят! рџ‘Ќрџ‘Ќрџ’Єрџ’Єрџ‘Њрџ‘Њ

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль