Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинський спортсмен-ветеран виборов «золото» на чемпіонаті України з бігу по шосе

Ладижинський спортсмен-ветеран виборов «золото» на чемпіонаті України з бігу по шосе

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4563_sport.jpg

Ладижинський спортсмен-ветеран Анатолій Галкін виборов золоту медаль у ХVII відкритому особисто-командному чемпіонаті Асоціації бігунів України по шоссе

14 червня у місті Києві відбувся XVI відкритий особисто-командний чемпіонат Асоціації бігунів України.

Змагання проводилися Міністерством молоді та спорту України, Федерацією легкої атлетики України, департаментом освіти і науки, молоді та спорту Київської МДА та Асоціацією ветеранів спорту України.

У змаганнях взяли участь спортсмени категорії “Мастерс” з усіх куточків України, у тому числі і ладижинський спортсмен-ветеран Анатолій Галкін, який виборов золоту медаль на дистанції 14 км з результатом 1год 3хв 48сек у віковій категорії 60-64роки.

Всіх переможців та призерів змагань було нагороджено медалями, грамотами та кубками.
19 червня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 484 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль