Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинських спортсменів відзначили медалями "За розвиток українського спорту»

Ладижинських спортсменів відзначили медалями "За розвиток українського спорту»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4720_iaoirab0seu.jpg

11 червня двох спортсменів ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи №2 СК "Сіндо" було відзанчено медалями "За розвиток українського спорту». Вручав нагороди керівник Вінницького підрозділу ВГО "Ніхто крім нас" Семенць Петро Іванович. Про це на своїй сторінці ВКонтакті написав тренер спортсменів Сергій Буршницький.

«11 червня в спортиній залі ДЮСШ №2 СК "Сіндо" підбулася чудова подія. В гості завітав керівник Вінницького підрозділу ВГО "Ніхто крім нас" Семенць Петро Іванович, якій за дорученням голови правління ВГО провів нагородження медалями "За розвиток українського спорту» двох спортсменів Ладижинського СК "Сіндо" Швеця Антоната та Дузяк Анастасию. Вітаємо наших спортсменів, ми дуже радіємо вашим успихам. ОСУ!!!», - пише пан Сергій.

15 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1156 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність Міський голова Валерій Коломєйцев має намір передати лікарню в державну власність

Логін
Пароль