Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські ушуїсти здобули 12 медалей у Вінниці

Ладижинські ушуїсти здобули 12 медалей у Вінниці

Східні бойові мистецтва дійшли до наших днів під загальною назвою “ушу”. І саме під цією назвою вони стають популярними у всьому світі.
18 січня у Вінниці відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед юнаків, юніорів та дорослих.
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
У ньому брали участь спортсмени міста Ладижин СК «Хонза» яких тренує Вадим Зашейко. Вони показали високі результати, повернувшись додому з 12-ма медалями.
Переможцями стали: Євгеній Цапцін, Микола Гутій, Ірина Браславець, Святослав Шкляр та Богдан Катрич.Другу сходинку посіли: Іван Лебедєв, Дмитро Ратушняк, Антон Побережний, Євгеній Слупський, Ігор Демчук та Олена Рябокінь, яка виборола 2місця у двох вікових категоріях.
У командному заліку Ладижин посів ІІ місце.
20 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 469 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль