Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські ушуїсти здобули 12 медалей у Вінниці

Ладижинські ушуїсти здобули 12 медалей у Вінниці

Східні бойові мистецтва дійшли до наших днів під загальною назвою “ушу”. І саме під цією назвою вони стають популярними у всьому світі.
18 січня у Вінниці відбувся відкритий чемпіонат Вінницької області з ушу-саньшоу (повноконтактні поєдинки) серед юнаків, юніорів та дорослих.
Про це повідомляє Ладижинська міська рада.
У ньому брали участь спортсмени міста Ладижин СК «Хонза» яких тренує Вадим Зашейко. Вони показали високі результати, повернувшись додому з 12-ма медалями.
Переможцями стали: Євгеній Цапцін, Микола Гутій, Ірина Браславець, Святослав Шкляр та Богдан Катрич.Другу сходинку посіли: Іван Лебедєв, Дмитро Ратушняк, Антон Побережний, Євгеній Слупський, Ігор Демчук та Олена Рябокінь, яка виборола 2місця у двох вікових категоріях.
У командному заліку Ладижин посів ІІ місце.
20 січень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 463 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль