Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени взли участь у Всеукраїнському турнірі з тхеквондо

Ладижинські спортсмени взли участь у Всеукраїнському турнірі з тхеквондо

7465_oleksandra_kuca_z_trenerom.jpg (84.66 Kb)18 и 19 червня 2016 року в одеському Палаці спорту пройшов Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ «Південна Пальмира», який зібрав біля 500 спортсменів.

Про це повідомляє офіційний сайт Ладижинської міської ради.

В турнірі брали участь і юні тхеквондисти із 16 областей і столиці України, а також гості з Молдови.

Медалі були розіграні в чотирьох вікових категоріях.

Спортсмени Ладижинської ДЮСШ №2 та СК "Сіндо" - Куций Михайло і Куца Олександра в складі команди Вінницької області також брали участь в змаганнях. В особистому заліку Саша виборола 2-е місце, вигравши два поєдинки, програвши тільки у фіналі.

Міша, який тільки в цьому році почав змагатися серед кадетів, достойно провів свій поєдинок зі спортсменом на два роки старше и поки програв.

Не дивлячись на невеликі труднощі, і Міша і Саша зробили ще один крок вперед. Вітаємо Сашу зі срібною медаллю, а Мішу з "бойовим хрещенням" на чемпіонаті України!!!
30 червня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 989 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль