Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени відзначилися на чемпіонаті України з тхеквондо

Ладижинські спортсмени відзначилися на чемпіонаті України з тхеквондо

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7043_iskruk_e.jpg
З 31 жовтня по 2 листопада у місті Вінниці проходив чемпіонат України з корейського бойового мистецтва тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів. В змаганнях брали участь 600 спортсменів з різних куточків України.
Честь Ладижина на змаганнях захищали спортсмени СК «Сіндо» та ДЮСШ №2. В особистому заліку Анна Кириленко (студентка Ладижинського коледжу ВНАУ) здобула срібну медаль, а Іскрук Євгенія та Дузяк Анастасія (учениці ЗОШ №2) вибороли бронзові нагороди у своїх вагових категоріях. Дівчата гідно показали себе на змаганнях такого рівня, повідомляє Ладижинська міська рада.
Тренує спортсменів Сергій Брушніцький.

Для довідки: Завданням тхеквондо в давнину було вибивання противника з сідла. Сьогодні це – один з видів спорту, в якому поєднується система духовного тренування та техніка самооборони без зброї. Характерна особливість тхеквондо полягає в тому, що ноги у поєдинку використовуються активніше, ніж руки.
3 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 551 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль