Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени відзначилися на чемпіонаті України з тхеквондо

Ладижинські спортсмени відзначилися на чемпіонаті України з тхеквондо

З 31 жовтня по 2 листопада у місті Вінниці проходив чемпіонат України з корейського бойового мистецтва тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів. В змаганнях брали участь 600 спортсменів з різних куточків України.
Честь Ладижина на змаганнях захищали спортсмени СК «Сіндо» та ДЮСШ №2. В особистому заліку Анна Кириленко (студентка Ладижинського коледжу ВНАУ) здобула срібну медаль, а Іскрук Євгенія та Дузяк Анастасія (учениці ЗОШ №2) вибороли бронзові нагороди у своїх вагових категоріях. Дівчата гідно показали себе на змаганнях такого рівня, повідомляє Ладижинська міська рада.
Тренує спортсменів Сергій Брушніцький.

Для довідки: Завданням тхеквондо в давнину було вибивання противника з сідла. Сьогодні це – один з видів спорту, в якому поєднується система духовного тренування та техніка самооборони без зброї. Характерна особливість тхеквондо полягає в тому, що ноги у поєдинку використовуються активніше, ніж руки.
3 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 792 Коментарів: 0