Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські спортсмени відзначилися на чемпіонаті України з тхеквондо

Ладижинські спортсмени відзначилися на чемпіонаті України з тхеквондо

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7043_iskruk_e.jpg
З 31 жовтня по 2 листопада у місті Вінниці проходив чемпіонат України з корейського бойового мистецтва тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів. В змаганнях брали участь 600 спортсменів з різних куточків України.
Честь Ладижина на змаганнях захищали спортсмени СК «Сіндо» та ДЮСШ №2. В особистому заліку Анна Кириленко (студентка Ладижинського коледжу ВНАУ) здобула срібну медаль, а Іскрук Євгенія та Дузяк Анастасія (учениці ЗОШ №2) вибороли бронзові нагороди у своїх вагових категоріях. Дівчата гідно показали себе на змаганнях такого рівня, повідомляє Ладижинська міська рада.
Тренує спортсменів Сергій Брушніцький.

Для довідки: Завданням тхеквондо в давнину було вибивання противника з сідла. Сьогодні це – один з видів спорту, в якому поєднується система духовного тренування та техніка самооборони без зброї. Характерна особливість тхеквондо полягає в тому, що ноги у поєдинку використовуються активніше, ніж руки.
3 листопада 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 607 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль