Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт ЛАДИЖИНСЬКІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

ЛАДИЖИНСЬКІ СПОРТСМЕНИ-ВЕТЕРАНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ДЗЮДО

21 травня 2016 року в залі СК «Метеор» в м. Дніпро відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів.

У змаганнях приймали участь близько 150-ти дзюдоїстів з України, Грузії, Словачини, Литви. Серед учасників чемпіон Європи 2015 року Максим Шаповалов, бронзові призери Чемпіонату Світу 2015 року Артем Ільєнко, Вячеслав Клешня, срібний призер цього ж чемпіонату Віталій Рижий, чемпіон Світу 2015року Сергій Балабан (всі представляють Дніпропетровськ), чемпіон Світу Ілья Чімчіури (Грузия), чемпіон Світу Сергій Гринь (Донецьк), призер Олімпійських ігор Нестор Гергіані (Грузія) та багато інших прославлених атлетів.

Турнір відбувся як у чоловіків, так і у жінок. Правда, у представниць прекрасної статі боролися тільки три дзюдоїстки. Яна Бобир з Чернігова, Світлана Осинова з Дніпра і Оксана Вышкина з Харкова стали Чемпіонками України у своїх вікових дивізіонах.

У чоловіків турнір відбувся у всіх вікових дивізіонах від М-1 і М-8. Зазначимо, що найстаршим учасником став 70-річний одесит Микола Пасічник. Микола Антонович - майор міліції у відставці, майстер спорту СРСР, Чемпіон МВС з бойового самбо, володар 2 дана з дзюдо, тренер з рукопашного бою. На змаганнях у Дніпрі став бронзовим призером у вазі -100 кг.

Спортивну честь Ладижина захищали ладижинці Анатолій Пшемиський та Олександр Полозюков, які досить успішно виступили на Чемпіонаті враховуючи міжнародний статус змагань.

Зокрема, Анатолій Пшемиський виборов бронзову медаль, а Олександр Полозюков став 5-им.

29 травня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 774 Коментарів: 0