Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські самбісти успішно виступили на чемпіонаті України

Ладижинські самбісти успішно виступили на чемпіонаті України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2654_peremozhci_ta_prizeri_z_trenerami.jpg

20-21 лютого вихованці ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Сагаєва брали участь у чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок та бойового розділу самбо 1996-97р.н що проходив у місті Одесі. Про це повідомляють у міському відділі з питань фізичної культури і спорту.

На змаганнях ладижинські спортсмени вибороли чотири золоті та чотири бронзові медалі. 1 місця здобули Кулінич Іван у ваговій категорії +100кг у розділах спортивного та бойового самбо, Стременовський Дмитро - 48 кг (спортивний розділ) та Волошин Владислав – 48кг (бойовий розділ).

3 місця вибороли Богач Світлана, Краєвська Карина Піддубна Лідія та Волошин Владислав (спортивний розділ).
Тренери Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Павло Рябокінь, Олександр Рябокінь та Володимир Кірса.

22 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль