Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські самбісти успішно виступили на чемпіонаті України

Ладижинські самбісти успішно виступили на чемпіонаті України

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2654_peremozhci_ta_prizeri_z_trenerami.jpg

20-21 лютого вихованці ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Сагаєва брали участь у чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів, юніорок та бойового розділу самбо 1996-97р.н що проходив у місті Одесі. Про це повідомляють у міському відділі з питань фізичної культури і спорту.

На змаганнях ладижинські спортсмени вибороли чотири золоті та чотири бронзові медалі. 1 місця здобули Кулінич Іван у ваговій категорії +100кг у розділах спортивного та бойового самбо, Стременовський Дмитро - 48 кг (спортивний розділ) та Волошин Владислав – 48кг (бойовий розділ).

3 місця вибороли Богач Світлана, Краєвська Карина Піддубна Лідія та Волошин Владислав (спортивний розділ).
Тренери Олександр Жарун, Владислав Майстренко, Павло Бабак, Павло Рябокінь, Олександр Рябокінь та Володимир Кірса.

22 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 351 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль