Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські самбісти представлятимуть Вінниччину на обласному Кубку

Ладижинські самбісти представлятимуть Вінниччину на обласному Кубку

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2312_jczcs36r1zi.jpg

В суботу, 27 серпня, буде розіграно відкритий Кубок Вінницької області з боротьби самбо. Борці починають змагатися після кількамісячної літньої перерви, повідомляє ВІДДІЛЕННЯ НОК УКРАЇНИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Спортсмени змагатимуться у Вінниці, в залі боротьби Центрального міського стадіону. Початок – о 10.00 год. Кубок Вінниччини організовує обласна федерація самбо і дзюдо, яку очолює Борис Максимчук.

Як повідомив тренер МДЮСШ № 5 і учасник змагань Олег Бузовський, медалі розігруватимуться серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків і дівчат та бойового розділу самбо.

– На Кубок запрошені борці з Житомира, Києва і Хмельницького. Вінниччину мають представляти спортсмени Ладижина, Іллінців, Жмеринки, Хмільника та спорт шкіл обласного центру «Колос», «Спартак» і міська № 5, – сказав Олег Бузовський.

Змагання матимуть статус відбору на Кубок України з самбо. Він розігруватиметься з 7 по 11 вересня.
20 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 1097 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль