Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинські самбісти на чемпіонаті України серед кращих

Ладижинські самбісти на чемпіонаті України серед кращих

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/1625_d__stremenovskii_i_o__priszenko_z_trenerami.jpg

22-24 січня в місті Києві пройшов Чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 1998-99 р.н. (старшого віку). У змаганнях брало участь 280 спортсменів, пише Ладижинська міська рада

Ладижинські самбісти вибороли :

o 1 місце – Стременовський Дмитро – вагова категорія 48 кг.
o 1 місце - Пріщенко Олександра - 40 кг.
o 2 місце - Майданик Оксана -56 кг.
o 3 місце - Краєвська Карина - понад 75 кг.
o 5 місце - Кулібаба Микола - 48 кг.
o 5 місце - Антонюк Єгор - 56 кг.
o 5 місце - Куленко Денис - 70 кг.

Тренери : Павло Бабак, Владислав Майстренко та Олександр Жарун.

В змаганнях з бойового розділу самбо ладижинські самбісти брали участь вперше

o 1 місце – Волошин Владислав – вагова категорія 48 кг.
o 5 місце - Антонюк Єгор - 56 кг.

Тренери : Владислав Майстренко, Олександр Жарун, та Володимир Кірса.

Переможці змагань будуть готуватись до Чемпіонату Європи, який проходитиме 02-05 квітня 2016 року в м. Тулуза (Франція )
27 січень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 435 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль