Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинська юнацька футбольна команда стала переможцем турніру з футболу у Гайсині

Ладижинська юнацька футбольна команда стала переможцем турніру з футболу у Гайсині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/5506_futb.jpeg

27 березня у місті Гайсині відбувся турнір, присвячений пам’яті тренера-викладача з футболу В.Крутікова, повідомляє Ладижинська міська рада.

Незмінний ентузіаст спортивного руху, висококваліфікований спеціаліст, доброзичлива та порядна людина, він виховав не одне покоління кращих спортсменів, які стали спортивною гордістю Гайсинщини.

У турнірі пам’яті взяла участь ладижинська юнацька футбольна команда 1999-2000 р.н. та виборола І місце, вигравши у команд міста Гайсина та міста Монастирище Черкаської області.

Кращим гравцем турніру став наш юний футболіст Жданков Ярослав. Тренери Павло Кривохижа та Олег Павлик.
31 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 671 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль