Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт, RSS-Ladyjin Ладижинська спортсменка травмувалася в Туреччині

Ладижинська спортсменка травмувалася в Туреччині

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7722_ushu.jpeg
З 12 по 18 березня у м. Анталія (Туреччина) проходив чемпіонат світу з ушу-саньда. У чемпіонаті, у складі збірної команди України, взяла участь вихованка СК «Хозна» Олена Осьмирко (тренер Вадим Зашейко). Про це повідомляє газета «Нове місто».
Перший бій вона проводила зі спортсменкою з Туреччини і вигравала його за очками. Однак, на жаль, у другому раунді вона травмувалася, отримавши перелом руки. Складну та дорогу операцію провели турецькі лікарі. Деякий час дівчині довелося провести у лікарні за кордоном.
Зрозуміло, що у зв’язку з травмою далі брати участь у змаганнях Олена не змогла і повернулася додому без нагороди.
Побажаємо нашій спортсменці якнайшвидшого одужання, міцного здоров’я та удачі у подальших виступах на змаганнях найвищого рівня.
27 березень 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 450 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль