Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинська спортивна школа виховала чемпіона світу

Ладижинська спортивна школа виховала чемпіона світу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/4540_pobeda.jpg
Із 24 по 27 жовтня у місті Салоніки (Греція) відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо серед ветеранів. Організатором змагань виступила Всесвітня федерація самбо за підтримки Грецької федерації самбо.
У чемпіонаті взяли участь близько 250 спортсменів-ветеранів із 19 країн світу – Словенії, Румунії, Німеччини, Литви, Марокко, України, США та інших. Як відзначають організатори, кількість учасників зростає з року в рік.
Ладижинці, які відстоювали спортивну честь України, показали найкращі результати, пише «Нове місто». Це колишні вихованці ДЮСШ ім. І.Сагаєва, ветерани Олександр Полозюков та Анатолій Пшемиський.
Олександр Полозюков став чемпіоном світу, вигравши три сутички у ваговій категорії 100 кг та віковій категорії 40-44 роки. До речі, Олександр перший із ладижинців, хто виборов перемогу у змаганнях такого масштабу. До цього часу наші самбісти неодноразово були призерами на чемпіонатах світу та Європи.
Анатолій Пшемиський у ваговій категорії 100 кг та віковій категорії 40-44 роки, виборов на чемпіонаті світу «бронзу».
Тренери спортсменів – Олександр Жарун та Сергій Бондарук.
Отже вітаємо переможців і так тримати!
30 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 890 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль