Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинець здобув дві золоті медалі на чемпіонаті України з академічного веслування

Ладижинець здобув дві золоті медалі на чемпіонаті України з академічного веслування

8530_131660_1037906366288446_937443863275471838_n.jpg (41.59 Kb)5-17 липня збірна команда міста Ладижин брала участь у чемпіонаті України з веслування академічного серед молоді до 23 років в Києві.

Ладижинець Андрій Черкашин виборов 2 золоті медалі у човні-двійці і човні-четвірці без стернового. Меремога надала Андрію право брати участь у чемпіонаті світу серед молоді, що проходитиме у кінці серпня в Нідерландах.

Дві бронзові медалі також вибороли Анастасія Шибінська в човні-вісімці та Катерина Пучко в човні-одиночці. Тренує спортсменів Наталія Топалова ( фото з її стіни).
20 липня 2016 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1143 Коментарів: 1
Написав: Матильда 2.08.2016 - 18:11
Браво!!!Здоров я вам та творчого натхнення!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль