Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинець виборов срібну медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

Ладижинець виборов срібну медаль на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

24 травня у Києві проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. В заході взяли участь найсильніші ветерани – легкоатлети з усіх областей України.

Мета проведення цих змагань – пропаганда здорового способу життя, залучення ветеранів спорту до занять легкою атлетикою, популяризація легкоатлетичного руху, а також залучення до активних занять фізкультурою і спортом жителів нашої країни.

Ладижинський легкоатлет Анатолій Галкін гідно представив наше місто. Так, у своїй віковій групі (60-69років) пан Анатолій виборов срібну медаль подолавши відстань у 10 кілометрів за 42хв. 48сек.

Вітаємо переможця із вдалим виступом!

2888_s1.jpg (231.32 Kb)8422_s2.jpg (186.52 Kb)3810_s3.jpg (173.56 Kb)

Автор фото: Ладижинська міська рада

29 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 501 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль