Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці здобули 7 призових місць на Чемпіонаті області з пуерліфтингу

Ладижинці здобули 7 призових місць на Чемпіонаті області з пуерліфтингу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/payerlifting____-300x201.jpg11 березня в місті Немирів проходив Чемпіонат Вінницької області з пауерліфтингу в якому брали участь також ладижинські спортсмени.

Про це повідомляє відділ фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

Вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 вибороли 7 призових місць.

Зокрема, серед юнаків і дівчат: 1 місце у Гавенко Юлії (63кг), 2 місце у Нагородного Дмитра (66 кг) і Базелюка Костянтина (74 кг) і 3 місце у Жоха Семена (53кг) та Чернець Родіона (83 кг)

Серед юніорів та юніорок 2 місце у Гавенко Юлії (63 кг) та 3 місце у Нагородного Дмитра (66кг). Тренер спортсменів Євгеній Зілінський.
14 березень 2017 | | Автор:Arhip | Переглядів: 838 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль