Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці взяли участь у чемпіонаті області з пауерліфтингу

Ладижинці взяли участь у чемпіонаті області з пауерліфтингу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0066_aleksandrova_angelina.jpg

2-3 квітня спортсмени Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Сагаєва брали участь у чемпіонаті області з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат в місті Немирові. Про це повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Михайлишин Арсен переміг у ваговій категорії 74 кг та виконав норматив кандидата в майстри спорту, Задорожнюк Дмитро виборов 3 місце у ваговій категорії 83 кг.

Серед дівчат Орець Єлизавета та Заякіна Катерина вибороли 1місця у вагових категоріях 72 та 57 кг відповідно, а Алєксандрова Ангеліна посіла 3 місце у категорії до 47 кг.

Тренує спортсменів Євгеній Зілінський.
8 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 370 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль