Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці взяли участь у чемпіонаті області з пауерліфтингу

Ладижинці взяли участь у чемпіонаті області з пауерліфтингу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/0066_aleksandrova_angelina.jpg

2-3 квітня спортсмени Ладижинської дитячо-юнацької спортивної школи ім. Івана Сагаєва брали участь у чемпіонаті області з пауерліфтингу серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат в місті Немирові. Про це повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Михайлишин Арсен переміг у ваговій категорії 74 кг та виконав норматив кандидата в майстри спорту, Задорожнюк Дмитро виборов 3 місце у ваговій категорії 83 кг.

Серед дівчат Орець Єлизавета та Заякіна Катерина вибороли 1місця у вагових категоріях 72 та 57 кг відповідно, а Алєксандрова Ангеліна посіла 3 місце у категорії до 47 кг.

Тренує спортсменів Євгеній Зілінський.
8 квітень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 415 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль