Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці вибороли срібло на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

Ладижинці вибороли срібло на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8544_99.jpg
Нещодавно в Тульчині пройшов Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат з рукопашного бою, присвячений Дню міста. Проведення спортивного заходу вже стало для тульчинців доброю традицією, в цьому році він пройшов всьоме. Варто відзначити, що серед молоді такий вид спорту досить розвинутий та популярний.
Так, для участі в турнірі, до Тульчина прибули 110 спортсменів віком від 6 до 17 років. Серед прибувших: Одеська обласна федерація військового багатоборства, спортивні клуби “Хокайдо” та “Будокан” (Черкаси), тульчинський спортивний клуб “Гепард”. Взяли участь у турнірі і наші ладижинські спортсмени СК “Хонза”.
Протягом дня на майданчику відбувались досить напружені поєдинки.
Чемпіонами турніру стали М.Чоботар, Р. Очеретний, Р. Ісмаілов, В.Бойчук, Д.Чоботар, Д.Острижнюк, В.Слободяник, В.Коваль, Д.Ясько, В.Жуковський, Т.Соляр.
В командному заліку третє місце здобула команда з Одеси, срібло дісталось спортсменам з Ладижина, а ось переможцем турніру став тульчинський СК “Гепард”.
Також, під час турніру було проведено акцію по збору коштів для лікування Віктора Бойка, який отримав поранення в зоні АТО.
Організатори заходу висловили велику подяку Тульчинській міській раді за підтримку у проведенні турніру, а також тренерам та батькам спортсменів.
22 жовтня 2014 | | Автор:victoria | Переглядів: 528 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль