Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці серед найкращих орієнтувальників Вінниччини

Ладижинці серед найкращих орієнтувальників Вінниччини

Ладижинська команда виборола срібло на чемпіонаті Вінницької області зі спортивного орієнтування

З 3 по 5 червня у м. Вінниці відбувся чемпіонат області зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь 13 команд, повідомляють у міському відділі з питань фізичної культури і спорту.

В перший день спортсмени змагались на дистанції «Суперкороткий спринт». Другого дня орієнтувальники Вінниччини змагались на «Довгій» класичній дистанції у заданому напрямку. У неділю проходили змагання на дистанції «Естафета». Всі три дні наша команда впевнено трималась на ІІ командному місці. В індивідуальному заліку кожного дня відзначались дівчата Горбатюк Вероніка, Бевз Дар’я, Бурдейна Алла та Стасюк Юлія.

По завершенню змагань команда виборола ІІ загальнокомандне місце.

Вітаємо команду «Крокус» з високими результатами.

Тренують команду Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

2310_prizerki_distancii_estafeta_-_bevz_darya_ta_burdeina_alla.jpg (124.03 Kb)6176_rezultati_dovgoi_distancii.jpg (144.27 Kb)9213_stasyuk_yuliya_-_i_misce_na_distancii_dovga.jpg (108.34 Kb)
8 червня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 368 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль