Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижинці отримали 21-не призове місце на обласному чемпіонаті з кікбоксінгу

Ладижинці отримали 21-не призове місце на обласному чемпіонаті з кікбоксінгу

3708_chempioni_oblasti_z_kikboksingu.jpg (71.32 Kb)19 березня спортсмени міста Ладижин брали участь у чемпіонаті області з кікбоксінгу (ВАКО) у Вінниці.

На цих змаганнях ладижинські спортсмени показали досить непоганий результат, адже вибороли 11 - перших місць, 6 - других місць та 4 – третіх.

Інформація про це розміщена на офіційному сайті Ладижинської міської ради.

Переможцями в своїх вагових та вікових категоріях стали: Магазинський В’ячеслав, Юрченко Олександр, Рябокінь Олена, Лебедєв Іван, Ткач Вікторія, Цапцін Євгеній, Гутій Микола, Явдонич Олександр, Рибак Антон, Асюченко Віталій та Довгаль Захар.

Другі місця вибороли: Гутій Іван, Фіщенко Роман, Мельник Андрій, Грабовенко Даніель, Чернай Єгор та Катрич Богдан.

Треті місця здобули: Шпетний Михайло, Лебедь Максим, Проненко Євгеній та Іглаков Ярослав.