Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижин забрав «золото» у відкритому Кубку Вінниччини з самбо

Ладижин забрав «золото» у відкритому Кубку Вінниччини з самбо

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3158_kzf8o1d22ea.jpg

Дві золоті медалі вибороли спортсменки з Ладижина, у відкритому Кубку Вінниччини з самбо, який відбувся 27 серпня в залі боротьби Центрального міського стадіону обласного центру, повідомляє ВІДДІЛЕННЯ НОК УКРАЇНИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Це Світлана Богач (65 кг) і Оксана Майданик (56 кг). Вони були найбільш титулованими учасницями.

– Я спочатку займалася танцями. Але згодом зрозуміла, що це не моє. Під час занять самбо не раз отримувала травми, але не кидаю спорт. Прагну стати чемпіонкою світу та Європи. Вже двічі була срібною призеркою континентальної першості, цього року стала майстром спорту, – інформує 19-річна Світлана Богач.

– До залу боротьби потрапила випадково, сподобалося, і я вирішила залишитися. На тренуваннях нерідко борюся з хлопцями, які на одну вагову категорію нижче. Доводилося використовувати борцівські навички на вулиці, і успішно, – ділиться 18-річна бронзова призерка чемпіонату Європи Оксана Майданик.

27 серпня 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 849 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль