Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижанок запрошують взяти участь у чемпіонаті з присідань

Ладижанок запрошують взяти участь у чемпіонаті з присідань

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2323_chempionat.jpg

У червні місяці (дата може змінитись, орієнтовно, на кінець травня-початок червня) в Ладижині відбудеться міський чемпіонат з присідань серед дівчат. Про це повідомляється у соціальній мережі ВКонтакте

Наразі даний проект знаходиться на стадії розвитку, міський відділ з питань фізичної культури і спорту "Дав добро" на його проведення.
Місце проведення - стадіон Ладижинського коледжу ВНАУ, також є пропозиція провести чемпіонат на міській площі для більшої масовості.

Офіційне положення буде готове до кінця тижня.
26 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 776 Коментарів: 3
Написав: Wanch 26.03.2015 - 21:49
Лучше бы взяли участь по соревнованию рождаемости маленьких...
Написав: nina 27.03.2015 - 09:09
Ну все и всем раздают поручения. Не пишут только, что же сами хорошего для общества сделали. Вот ещё бы и я(которая так же не сделала для общества ничего существенного) командовала, кому что необходимо сделать, потому что я так хочу.
Написав: fox 29.03.2015 - 19:42
А мужской пол придёт наблюдать(особенно молодёжь)совсем по другим соображениям.По эротическим

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль