Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижанок запрошують взяти участь у чемпіонаті з присідань

Ладижанок запрошують взяти участь у чемпіонаті з присідань

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2323_chempionat.jpg

У червні місяці (дата може змінитись, орієнтовно, на кінець травня-початок червня) в Ладижині відбудеться міський чемпіонат з присідань серед дівчат. Про це повідомляється у соціальній мережі ВКонтакте

Наразі даний проект знаходиться на стадії розвитку, міський відділ з питань фізичної культури і спорту "Дав добро" на його проведення.
Місце проведення - стадіон Ладижинського коледжу ВНАУ, також є пропозиція провести чемпіонат на міській площі для більшої масовості.

Офіційне положення буде готове до кінця тижня.
26 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 826 Коментарів: 3
Написав: Wanch 26.03.2015 - 21:49
Лучше бы взяли участь по соревнованию рождаемости маленьких...
Написав: nina 27.03.2015 - 09:09
Ну все и всем раздают поручения. Не пишут только, что же сами хорошего для общества сделали. Вот ещё бы и я(которая так же не сделала для общества ничего существенного) командовала, кому что необходимо сделать, потому что я так хочу.
Написав: fox 29.03.2015 - 19:42
А мужской пол придёт наблюдать(особенно молодёжь)совсем по другим соображениям.По эротическим

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль