Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Ладижанок запрошують взяти участь у чемпіонаті з присідань

Ладижанок запрошують взяти участь у чемпіонаті з присідань

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/2323_chempionat.jpg

У червні місяці (дата може змінитись, орієнтовно, на кінець травня-початок червня) в Ладижині відбудеться міський чемпіонат з присідань серед дівчат. Про це повідомляється у соціальній мережі ВКонтакте

Наразі даний проект знаходиться на стадії розвитку, міський відділ з питань фізичної культури і спорту "Дав добро" на його проведення.
Місце проведення - стадіон Ладижинського коледжу ВНАУ, також є пропозиція провести чемпіонат на міській площі для більшої масовості.

Офіційне положення буде готове до кінця тижня.
26 березень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 834 Коментарів: 3
Написав: Wanch 26.03.2015 - 21:49
Лучше бы взяли участь по соревнованию рождаемости маленьких...
Написав: nina 27.03.2015 - 09:09
Ну все и всем раздают поручения. Не пишут только, что же сами хорошего для общества сделали. Вот ещё бы и я(которая так же не сделала для общества ничего существенного) командовала, кому что необходимо сделать, потому что я так хочу.
Написав: fox 29.03.2015 - 19:42
А мужской пол придёт наблюдать(особенно молодёжь)совсем по другим соображениям.По эротическим

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль