Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Команда Ладижинського коледжу здобула перемогу на змаганнях з кульової стрільби

Команда Ладижинського коледжу здобула перемогу на змаганнях з кульової стрільби

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/68_fc1dfdd47cbf860fed478599c06c99.jpg

В стрілецькому тирі Ладижинського коледжу пройшли міські змагання з кульової стрільби


11 грудня в стрілецькому тирі Ладижинського коледжу пройшли змагання з кульової стрільби. Змагання відбувались в рамках програми ХІV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ міста Ладижин. Про це інформує Відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

В командному заліку перемогу отримала команда Ладижинського коледжу, 2-ге місце у команди Ладижинської ТЕС, 3-тє місце посіла команда філії «Птахокомплекс» . Замикає четвірку лідерів команда філії «Переробний комплекс».

В особистому заліку у вправі з малокаліберної гвинтівки серед чоловіків переможцем став Грошовик Дмитро, а серед жінок Танасійчук Діана.
У стрільбі з малокаліберного пістолету переміг Стецько Сергій серед чоловіків та Цюпра Олеся серед жінок.

17 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 408 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль