Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Команда Ладижинського коледжу здобула перемогу на змаганнях з кульової стрільби

Команда Ладижинського коледжу здобула перемогу на змаганнях з кульової стрільби

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/68_fc1dfdd47cbf860fed478599c06c99.jpg

В стрілецькому тирі Ладижинського коледжу пройшли міські змагання з кульової стрільби


11 грудня в стрілецькому тирі Ладижинського коледжу пройшли змагання з кульової стрільби. Змагання відбувались в рамках програми ХІV міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ міста Ладижин. Про це інформує Відділ з питань фізичної культури і спорту Ладижинської міської ради.

В командному заліку перемогу отримала команда Ладижинського коледжу, 2-ге місце у команди Ладижинської ТЕС, 3-тє місце посіла команда філії «Птахокомплекс» . Замикає четвірку лідерів команда філії «Переробний комплекс».

В особистому заліку у вправі з малокаліберної гвинтівки серед чоловіків переможцем став Грошовик Дмитро, а серед жінок Танасійчук Діана.
У стрільбі з малокаліберного пістолету переміг Стецько Сергій серед чоловіків та Цюпра Олеся серед жінок.

17 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 343 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль