Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Двоє ладижинських спортсменів отримали ордени «За віру та вірність»

Двоє ладижинських спортсменів отримали ордени «За віру та вірність»

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3906_medium-14512919161-1.jpg

Спортсмени із Ладижина отримали ордени «За віру та вірність»Минулого тижня у столиці відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів за участь і перемоги у світових Чемпіонатах та волонтерську діяльність. Всеукраїнська громадська організація «Ніхто, крім нас» вручала лауреатам спеціальну нагороду – орден «За віру та вірність», пише «Інформаційна Вінниччина».

Відзнаку отримали й ладижинські спортсмени, які є також членами організації, Сергій Брушницький та Антон Швець. Нагороди вручав голова організації Олександр Ковальов.

Для довідки:


ВГО «Ніхто крім нас» - громадська організація, заснована на ідеології братерства та єдності. Назва організації – це гасло повітряно - десантних військ, яке багато значить для тих, хто служив у цих військах. Для членів організації це означає: ніхто, крім нас самих, не змінить нас самих та не змінить ситуацію на краще в державі в цілому. Разом ми сила.
28 грудня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 486 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль