Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Досягнення ладижинських спортсменів відзначили на обласному рівні

Досягнення ладижинських спортсменів відзначили на обласному рівні

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/7414_pislya_nagorodzhennya.jpg

10 березня в залі засідань Вінницької обласної державної адміністрації пройшло засідання колегії управління фізичної культури і спорту за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій області у 2015 році та нагородження переможців і призерів рейтингів з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Про це повідомляють у міському відділі питань фізичної культури і спорту.

За підсумками роботи фізкультурно-спортивна організація міста Ладижин посіла 2-ге місце в рейтингу з видів спорту серед міст обласного значення, а Ладижинська дитячо-юнацька спортивна школа №2 виборола 1-ше місце в рейтингу серед спортивних шкіл ІІ категорії та 3-тє місце серед всіх спортивних шкіл області з рейтингу спорту інвалідів.
Фізкультурно-спортивна організація міста та Ладижинська ДЮСШ №2 були нагороджені пам’ятними кубками та грамотами управління та обласної організації «Інваспорт».

9134_nagorodzhennya_ladizhinskoi_dyussh_2.jpg (72.55 Kb)1383_nagorodzhennya_sportivnoi_organizacii_ladizhina.jpg (75.42 Kb)7414_pislya_nagorodzhennya.jpg (79.77 Kb)
15 березень 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 322 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль