Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Директор Вінницького бройлеру став чемпіоном Європи з паурліфтінгу

Директор Вінницького бройлеру став чемпіоном Європи з паурліфтінгу

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8878_igor.jpg

Директор ВП "Птахофабрика "Вінницький бройлер" МХП Ігор Лещенко став переможцем чемпіонату Європи з жиму лежачи. Про це повідомляє Ладижинська міська рада.

Нагадаємо, невдовзі, на прохання міського голови Валерія Коломєйцева, Ладижин прикрасять бігборди із зображенням Ігоря Лещенка. Про це Валерій Коломєцев розповів під час чергової 43-ї сесії Ладижинської міської ради.
29 вересня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 830 Коментарів: 3
aleksandr
Написав: aleksandr 6.10.2015 - 21:40
Перекачаное мурло з бичим взглядом...
Написав: Tyrlich 7.10.2015 - 07:30
aleksandr, biggrinЧайковський Олександр, а ти себе сам бачиш хоч?Чи ти красавець тут?Ти тільки слюною тут бризгаєш,більше нічого.
aleksandr
Написав: aleksandr 7.10.2015 - 07:50
Tyrlich, Ще одна прорябівська курка кудкудахтае... А те , що це мурло по наставленню Косюка рветься в обл.раду нікого не цікавить. Те , що скоро будем без Бугу теж не біда... Те що такі ,як Лещенко дерибанять Вінничину на лакомі куски - теж не біда !!! Tyrlich, Пишіть хвалебні коми цим НОВИМ БАНДИТАМ , можливо курячих кісточок вам дадуть...

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль