Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт Чемпіонат області з ушу: ладижинці серед найкращих

Чемпіонат області з ушу: ладижинці серед найкращих

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/6383_d08cd79e65c9964bac859a7e00c8.jpg

13 лютого збірна команда міста Ладижин брала участь у чемпіонаті Вінницької області з ушу саньшоу серед дорослих, юніорів та юнаків і дівчат що проходив у місті Вінниці.

Команда наших спортсменів виборола 9 – 1 місць, 6 – 2 та 2 – 3 місця у різних вікових та вагових категоріях. Про це повідомляє міський відділ з питань фізичної культури і спорту.

Переможцями стали: Цапцін Євгеній, Асюченко Віталій, Рябокінь Олена, Явдонич Олександр, Шпетний Михайло, Ткач Вікторія, Кондратюк Олександр та Катеринич Антон, другі місця вибороли: Гутій Микола, Рибак Антон, Катрич Богдан, Шкляр Святослав, Чернай Єгор та Ратушняк Дмитро, треті місця здобули: Довгань Захар та Лебедь Максим. Тренер спортсменів Вадим Зашейко.

17 лютий 2016 | | Автор:victoria | Переглядів: 381 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль