Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт 8 травня по вулицям міста Ладижин пройшла міська легкоатлетична естафета

8 травня по вулицям міста Ладижин пройшла міська легкоатлетична естафета

8 травня по вулицям міста Ладижин пройшла міська легкоатлетична естафета в якій взяли участь учні загальноосвітніх шкіл та студенти колледжу, повідомляє Ладижинська міська рада.

Змагання проводились по двох вікових группах. В молодшій віковій групі перемогла команда Ладижинської ЗОШ №4, ІІ місце виборола команда Ладижинської ЗОШ №2, ІІІ місце – ЗОШ №3.

В старшій віковій групі перемогла команда Ладижинської ЗОШ №2, ІІ місце у команди Ладижинського коледжу, ІІІ місце посіла команда Ладижинської ЗОШ №4.

Команди-переможці були нагороджені перехідними кубками та грамотами, призери грамотами та всі учасники отримали солодкі призи. Головний суддя Анатолій Сасюк.

12 травня 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 721 Коментарів: 0