Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт 5 квітня, вперше в Ладижині, пройшов чемпіонат міста з «Багатоповторного жиму»

5 квітня, вперше в Ладижині, пройшов чемпіонат міста з «Багатоповторного жиму»

5 квітня, вперше в Ладижині, в спортивному комплексі «РЯБА GYM» пройшов чемпіонат міста з «Багатоповторного жиму». В змаганнях взяли участь 18 спортсменів, повідомляє Ладижинська міська рада.

Програма змагань складалась з 3 номінацій - 55 кг, 75 кг та 100 кг.

В номінації 55 кг переміг Шиянов Сергій, який виконав 79 повторів в жимі лежачи, ІІ місце здобув Гончаренко Андрій і ІІІ місце у Барчука Олександра.

В номінації 75 кг переміг Мірзоян Артем, який виконав 35 повторів, ІІ місце у Дзеркаля Олега і третю сходинку посів Шиянов Олександр.

В номінації 100 кг переміг Сандул Олексій, який виконав 26 повторів, ІІ місце у Прудіуса Олександра, ІІІ місце здобув Вітюк Микола.

Серед всіх учасників змагань було виявлено абсолютних переможців, які визначалися за коефіцієнтом, так званим "Індексом атлетизму", - у кого він більший, той і переможець. Для розрахунку коефіцієнту суму піднятих кілограмів ділили на вагу тіла спортсмена.

Найвищий «Індекс атлетизму» 60,35 виявився у Шиянова Сергія, Гончаренко Андрій з коефіцієнтом 51,23 на ІІ місці та Барчук Олександр з коефіцієнтом 48,13 на ІІІ місці.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури і спорту, а абсолютний переможець ще й пам’ятним кубком. Головний суддя Євгеній Зілінський, секретар чемпіонату Владлен Коваль.

7821_zh2.jpg (83.24 Kb)5114_zh3.jpg (144.36 Kb)7991_zh1.jpg (121. Kb)
6 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 633 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль