Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Спорт 5 квітня, вперше в Ладижині, пройшов чемпіонат міста з «Багатоповторного жиму»

5 квітня, вперше в Ладижині, пройшов чемпіонат міста з «Багатоповторного жиму»

5 квітня, вперше в Ладижині, в спортивному комплексі «РЯБА GYM» пройшов чемпіонат міста з «Багатоповторного жиму». В змаганнях взяли участь 18 спортсменів, повідомляє Ладижинська міська рада.

Програма змагань складалась з 3 номінацій - 55 кг, 75 кг та 100 кг.

В номінації 55 кг переміг Шиянов Сергій, який виконав 79 повторів в жимі лежачи, ІІ місце здобув Гончаренко Андрій і ІІІ місце у Барчука Олександра.

В номінації 75 кг переміг Мірзоян Артем, який виконав 35 повторів, ІІ місце у Дзеркаля Олега і третю сходинку посів Шиянов Олександр.

В номінації 100 кг переміг Сандул Олексій, який виконав 26 повторів, ІІ місце у Прудіуса Олександра, ІІІ місце здобув Вітюк Микола.

Серед всіх учасників змагань було виявлено абсолютних переможців, які визначалися за коефіцієнтом, так званим "Індексом атлетизму", - у кого він більший, той і переможець. Для розрахунку коефіцієнту суму піднятих кілограмів ділили на вагу тіла спортсмена.

Найвищий «Індекс атлетизму» 60,35 виявився у Шиянова Сергія, Гончаренко Андрій з коефіцієнтом 51,23 на ІІ місці та Барчук Олександр з коефіцієнтом 48,13 на ІІІ місці.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури і спорту, а абсолютний переможець ще й пам’ятним кубком. Головний суддя Євгеній Зілінський, секретар чемпіонату Владлен Коваль.

7821_zh2.jpg (83.24 Kb)5114_zh3.jpg (144.36 Kb)7991_zh1.jpg (121. Kb)
6 квітень 2015 | | Автор:victoria | Переглядів: 693 Коментарів: 0

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль