Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Житловий дерибан. Частина 5. Бойко.

Житловий дерибан. Частина 5. Бойко.

Наступний наш матеріал журналістського розслідування у справі про надання квартир керівному складу міліції та прокуратури стосується виконувача обов’язки начальника Ладижинського міського відділу міліції Бойка Сергія Олексійовича, житлові умови якого наш виконком вже також встиг поліпшити.

Як нам стало відомо, 23 квітня 2012 року виконавчий комітет Ладижинської міської ради вирішив на час виконання службових обов’язків надати службове жиле приміщення – квартиру № 3, що знаходиться по вул. Леніна 129 загальною площею 50, 6 кв.м.

Але вже 2 вересня 2013 року виконком вирішив зняти з квартири статус службового жилого приміщення та надати їй статус житлового приміщення видавши ордер, що надало право пану Бойку приватизувати квартиру, що він і зробив.
Вже за місяць 30 жовтня 2013 року виконком на чолі з Валерієм Коломєйцевим виніс рішення та надав дозвіл на приватизацію квартири.

Нагадаємо, що пан Бойко прославився завдяки відомій справі з побиттям жителів міста Ладижин в вересні 2013 року коли в офіс СТО, що знаходиться в Ладижині вересневим вечером увірвалися міліціонери на чолі зі старшим лейтенантом Олександром Лавруком і майором Сергієм Бойко. Вони побили присутніх там чоловіків, закували в наручники і відвезли у райвідділ. Деякі із затриманих навіть не могли зрозуміти, за що і чому їх затримали. Інших, як Михайла Зеленюка, який після ударів Лаврука «виключився», волоком тягли співробітники органів внутрішніх справ.

Напевно за такі заслуги виконком на чолі з Валерієм Коломєйцевим премією квартирами поза чергою? А для ЛОРа та інших потрібних місту фахівців наш виконком не може знайти житла.

Як бачимо, все сходиться до того, що місцева влада в Ладижині просто не бажає займатись поліпшенням житлових умов так потрібних лікарів місту, таких, наприклад, як ЛОР. Вона перекладає вирішення цих проблем на Нашу Рябу або на пана Альчука, який не має ні бюджету ні житлового фонду. Так напевно зручно працювати ні за що не відповідаючи?

Читайте також:

Житловий дерибан. Частина 1. Квартира для ЛОРа.

Житловий дерибан. Частина 2. Соловейчук.

Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

Житловий дерибан. Частина 4. Скічко.

1408_boiko.jpg (79.38 Kb)9318_boiko_2.jpg (64.3 Kb)6101_boiko_3.jpg (61.51 Kb)2442_boiko_4.jpg (43.95 Kb)
5 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1184 Коментарів: 1
Написав: lomov 6.02.2015 - 11:11
Arhip, а якщо з квартири знімається статус "службова", то вона повинна перерозподілятися між людьми, які перебувають на квартирному обліку, чи автоматично надаватися тим, які отримали її як службову?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль