Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Житловий дерибан. Частина 5. Бойко.

Житловий дерибан. Частина 5. Бойко.

Наступний наш матеріал журналістського розслідування у справі про надання квартир керівному складу міліції та прокуратури стосується виконувача обов’язки начальника Ладижинського міського відділу міліції Бойка Сергія Олексійовича, житлові умови якого наш виконком вже також встиг поліпшити.

Як нам стало відомо, 23 квітня 2012 року виконавчий комітет Ладижинської міської ради вирішив на час виконання службових обов’язків надати службове жиле приміщення – квартиру № 3, що знаходиться по вул. Леніна 129 загальною площею 50, 6 кв.м.

Але вже 2 вересня 2013 року виконком вирішив зняти з квартири статус службового жилого приміщення та надати їй статус житлового приміщення видавши ордер, що надало право пану Бойку приватизувати квартиру, що він і зробив.
Вже за місяць 30 жовтня 2013 року виконком на чолі з Валерієм Коломєйцевим виніс рішення та надав дозвіл на приватизацію квартири.

Нагадаємо, що пан Бойко прославився завдяки відомій справі з побиттям жителів міста Ладижин в вересні 2013 року коли в офіс СТО, що знаходиться в Ладижині вересневим вечером увірвалися міліціонери на чолі зі старшим лейтенантом Олександром Лавруком і майором Сергієм Бойко. Вони побили присутніх там чоловіків, закували в наручники і відвезли у райвідділ. Деякі із затриманих навіть не могли зрозуміти, за що і чому їх затримали. Інших, як Михайла Зеленюка, який після ударів Лаврука «виключився», волоком тягли співробітники органів внутрішніх справ.

Напевно за такі заслуги виконком на чолі з Валерієм Коломєйцевим премією квартирами поза чергою? А для ЛОРа та інших потрібних місту фахівців наш виконком не може знайти житла.

Як бачимо, все сходиться до того, що місцева влада в Ладижині просто не бажає займатись поліпшенням житлових умов так потрібних лікарів місту, таких, наприклад, як ЛОР. Вона перекладає вирішення цих проблем на Нашу Рябу або на пана Альчука, який не має ні бюджету ні житлового фонду. Так напевно зручно працювати ні за що не відповідаючи?

Читайте також:

Житловий дерибан. Частина 1. Квартира для ЛОРа.

Житловий дерибан. Частина 2. Соловейчук.

Житловий дерибан. Частина 3. Гирба.

Житловий дерибан. Частина 4. Скічко.

1408_boiko.jpg (79.38 Kb)9318_boiko_2.jpg (64.3 Kb)6101_boiko_3.jpg (61.51 Kb)2442_boiko_4.jpg (43.95 Kb)
5 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1201 Коментарів: 1
Написав: lomov 6.02.2015 - 11:11
Arhip, а якщо з квартири знімається статус "службова", то вона повинна перерозподілятися між людьми, які перебувають на квартирному обліку, чи автоматично надаватися тим, які отримали її як службову?

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
В Ладижині відбувся другий екологічний форум В Ладижині відбувся другий екологічний форум "Суспільство ЗА чисте виробництво" Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн.

Логін
Пароль