Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3 Засновники громадської організації "Мирослава" вирішили її ліквідувати

Засновники громадської організації "Мирослава" вирішили її ліквідувати

0808_img_0003.jpg (136.66 Kb)

Неоднозначна та непроста ситуація склалася всередині громадської організації «Мирослава». І якщо раніше голова «Мирослави» Олена Пясецька за декілька місяців своєї роботи встигла налаштувати проти себе інших активістів міста, зокрема початок своєї діяльності відзначила гучним скандалом з громадським формуванням «Народна самооборона» міста Ладижина, то тепер пані Олена не може знайти спільну мову з членами своєї ж організації.

Так, невдоволеними роботою свого керівника виявилися одразу п’ять членів ГО «Мирослава», які є жінками мобілізованих вояків.

Із своїми проблемами та сумнівами щодо прозорості дій Олени Пясецької дівчата вирішили поділитися із сайтом «Новини Ладижина».

- Створюючи організацію, ми перш за все хотіли об’єднати тих жінок, чиї чоловіки ризикуючи життям захищають суверенітет України. Наші чоловіки пішли на службу одними з найперших і ми розуміємо, з якими проблемами стикаються сім’ї мобілізованих і як їм необхідна підтримка, - розповідає заступник ГО «Мирослава» Людмила Макарчук, - Але, те що наразі відбувається в нашій організації є простим спекулюванням на іменах наших хлопців.

За словами пані Людмили, конфлікти між членами організації та її керівником почалися давно, але зараз вони досягли свого апогею.

Спочатку думки розділилися, щодо закупівлі військової форми, кошти на яку було надано народним депутатом Миколою Кучером. Вірніше справа була не у самій формі, а у тканині із якої цю форму мали пошити.

До речі, як нам стало відомо із власних джерел, ціни на військову форму, яку пропонувала закупити очільниця "Мирослави", були значно завищені, через що закупівлю одягу для солдат довірили іншій людині.

Ще одним каменем спотикання став розподіл благодійних коштів та гуманітарної допомоги, які небайдужі містяни жертвують для вояків АТО.

Як розповіла Людмила Макарчук, члени організації не завжди знають скільки надійшло коштів, хто їх надав і як вони розподіляються.

Зокрема, нещодавно за кошти організації була закуплена ціла туша свині та перероблена на тушонку і копченості. Виготовлена продукція була відправлена на Схід. Звісно, такий вчинок заслуговує на повагу, адже бійців потрібно годувати. Але, на жаль, очільниця «Мирослави» навідріз відмовилася повідомляти звідки у неї взялися три з лишнім тисячі гривень, які вона виклала за свинячу тушу мотивувавши це тим, що мовляв допомогли добрі люди.

Оцінювати таку поведінку можна по-різному – може благодійники справді захотіли залишитися невідомими. Та все ж, таке трапляється рідко і люди у наш час не приховують того, що допомагають нашим бійцям. Тим більше, члени організації мають знати скільки коштів і від кого надійшло, а також скільки із цих коштів і на що було витрачено.

Є нарікання і на роботу волонтера Василя Смажелюка, який став єдиним членом чоловічої статі у жіночій організації, що само по собі досить дивно.

Як розповіла Ольга Кучанська, яка від самого початку входить до складу «Мирослави», за збором гуманітарної допомоги у приміщенні Ладижинської ЗОШ №3 слідкує вона, оскільки працює там вчителькою. Все що зібрали небайдужі ладижинці, зі школи забирає пан Василь, який займається безпосередньою доставкою допомоги та посилок для солдат у зону АТО. Так от, останнім часом, він не вважає за потрібне повідомляти когось про те, що відбувається вилучення зібраної гуманітарки, а просто приїжджає до школи і загружає все до машини. Внаслідок цього Ольга Кучанська, яка є відповідальною за збір допомоги, не має змоги проконтролювати процес вилучення, не говорячи вже про складання відповідного акту.

Підливає масла в огонь і те, що наразі по факту підробки документів ГО «Мирослава» відкрито кримінальне провадження.

Тож, перебувати в організації, керівник якої не викликає довіри, жінки не бажають. Звісно, якщо не подобається як працює організація, можна просто вийти із її складу. Але, жінки налаштовані рішуче і хочуть не лише покинути лави організації, а й повністю її ліквідувати, оскільки вважають що в подальшому діяльності цієї організації довіряти буде неможливо. Наразі іде війна і досить негарно коли хтось робить піар, а іноді і наживається за чужий рахунок.

Тому 23 квітня 2015 року були ініційовані загальні збори громадської організації «Мирослава» на яких було підняте питання про ліквідацію ГО «Мирослава». На засіданні були присутні 6 чоловік, серед яких зокрема і голова ГО «Мирослава» Олена Пясецька.

За ліквідацію «Мирослави» проголосувало 5 чоловік, 1 – проти.

Варто відмітити, що очільниця «Мирослави» категорично проти ліквідації організації. В хід пішли різні способи маніпуляції і навіть погрози, як прямі так і через родичів.

Зокрема дівчатам пообіцяли облити їх брудом через газету. Ще одним важелем впливу на жінок стала їх залежність від волонтерів, які доставляють посилки їхнім чоловікам на Схід.

Як стало відомо, Василь Смажелюк заявив, що у разі ліквідації «Мирослави» він припинить свою волонтерську діяльність і не буде возити допомогу на блок-пости де несуть службу наші хлопці.

Від себе хочеться додати, що на щастя в Ладижині є інші волонтери, які допомагають військовим по зову серця і не ділять їх на своїх та чужих переходячи на особистості.

Отже, як бачимо, поки на Сході іде війна із зовнішнім агресором, в нашому місті іде війна між тими, хто мали б об’єднатися заради досягнення спільної мети – найскорішої перемоги України та припинення кровопролиття.

Волонтерська робота є благородною справою і виключно всі волонтери Ладижина, які активно допомагають військовим, заслуговують на повагу. Але факт залишається фактом – зі створенням ГО «Мирослава» в волонтерське коло Ладижина прийшли конфлікти, ворожнеча та розбрат.

Як ми вже повідомляли, кілька учасників ГО" Мирослава", Олена Червончук, член правління та Олена Зеленюк, член ревізійної комісії заявили про свій вихід з ГО «Мирослава» та публічно заявили про це. Своє рішення вони мотивували тим, що не довіряють голові організації Олені Пясецькій, що було викликано непрозорим розподілом зібраних коштів та гуманітарної допомоги, а також з деструктивною позицією, яка спрямована на створення конфліктів та ворожнечі між активістами міста, що займаються волонтерською діяльністю.

Читайте також:
Народна самооборона Ладижина продовжує відстоювати своє чесне ім’я

Мерія Ладижина вирішила підім’яти під себе місцеву самооборону

2 травня 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1238 Коментарів: 1
Написав: OstapBender 3.05.2015 - 12:23
Вася, ну ти і Вася

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі

Логін
Пароль