Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А За що голосували депутати?

За що голосували депутати?

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/3343_img_0552.jpg
Як ми вже повідомляли, 5 січня на 37 позачерговій сесії депутати Ладижинської міської ради прийняли головний фінансовий документ на 2015 рік – бюджет міста Ладижина. Про основні показники бюджету на цей рік ми вас вже повідомляли, тому мова піде про зовсім інші речі, - про відповідальність депутатів та відношення до своїх депутатських обов’язків.

Як виявилось, депутати Ладижинської міської ради не дуже серйозно ставляться до своїх депутатських обов’язків, причому не тільки депутати депутатської групи міського голови, а і опозиційні депутати, які на сьогодні складають більшість в міській раді і мають всі можливості для того, щоб до їх думок та пропозицій прислухався і міський і голова і його депутати.

5 січня бюджет було прийнято і вже виконується, розпорядники отримують кошти і здавалось би, що кожен бажаючий має можливість власне ознайомитись з бюджетом, проаналізувати та зробити висновки. Такі висновки мали бажання зробити і ми, щоб побачити куди буде витрачено 133 мільйони гривень, але наші сподівання були марні, позаяк до 16 січня бюджет ще не був готовий, а депутати голосували можна сказати «з закритими очима за кота в мішку», адже більшість додатків з розписом бюджету вони не бачили.

На офіційному сайті Ладижинської міської ради станом на 16 січня, коли пройшло 11 днів після сесії міської ради, розміщено лише рішення міської ради, тому офіційний ресурс, де міський голова обіцяв вчасно розміщувати рішення сесій, нам нічим не допоміг.

Депутати, до яких ми звертались, також не змогли нічим допомогти, бо за їх словами вони не дуже розбираються в бюджеті і довіряють чиновникам та меру. Вони нам надали кілька додатків, які їм роздали під час позачергової сесії, але як з’ясувалось, там були лише загальні суми видатків, а розпису бюджету, як це повинно бути не було взагалі. З додатків було лише кілька, більшості не було надано взагалі.

І от ми звернулись до секретаря міської ради Людмили Бучко, але і вона нам не змогла надати повного бюджету. Як виявилось, бюджет міста ще не готовий і його пишуть, бо винен в усьому обласний бюджет, субвенції з якого ще не визначені, тому на понеділок нам пообіцяли розмістити на сайті міської ради повний бюджет міста зо всіма додатками, що ми неодмінно перевіримо. Також ми перевіримо чому фінансове управління на чолі з куратором, - першим заступником міського голови Павлом Анущенко не змогли підготувати проект повного бюджету на сесію міської ради та навіть через 11 днів після сесії.

Можливо фінансове управління ні в чому не є винним і наявна об’єктивна причина неможливості підготувати повний бюджет. Хоча в версію пані Бучко віриться слабко, бо міжбюджетні трансферти затверджені в додатку № 5, а мова іде про 7 додатків.

Нас дивує інше. Чому депутати голосують за бюджет якого фактично немає, як того вимагає бюджетне законодавство України? Як вимірюється опозиційність в Ладижинській міській раді? Чому опозиційні депутати, які на сьогодні представляють більшість після всіх ротацій, не показують своєї роботи? Невже для них немає ніякого значення за що вони голосують?

Для прикладу, профіцит міського бюджету в сумі 9, 7 мільйона гривень визначено згідно з додатком 2 до рішення в якому розписано всього 1, 2 мільйони. Де решта? Або взяти додаток 7 до рішення «Кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм в сумі 33 мільйони гривень. Куди депутати спрямували ці кошти? Це ж не три копійки?

То ж будемо сподіватись, що до понеділка, а це вже буде 19 січня, бюджет міста нарешті буде готовий.

До речі, якщо вірити Бюджетному кодексу України, то проект бюджету має бути схвалений на засіданні виконкому, повинен містити я пояснювальну записку, і пояснення головних розпорядників до проекту та інші матеріали, чого 5 січня не було зроблено, тому маємо грубе порушення Бюджетного кодексу України.

Читайте також:

В капітальний ремонт Ладижинської міської ради вкладуть майже мільйон гривень
16 січень 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 763 Коментарів: 2
Написав: Vetal 17.01.2015 - 00:18
Сесия
www.facebook.com/vitaliy.sutyk.5
Написав: Wanch 17.01.2015 - 16:22
А чого ви переживаєте, що депутати не розбираються
в бюджеті і голосують не відомо за що!
В Верховній Раді (кнесеті) голосують також не знаючи
про що.
Головне, що за бюджетні гроші можно міську Раду відремонтувати, в болото гроші засунути мільйонів
декілька, а ось в школу діткам, щоб у них була енергія
вчитися - грошей нема! Дітки обійдуться, та й
тихесенько собі і зону Чернобильську можно зняти.
Знову знаходиться можливість з людей побільше шкуру
здерти.
Діти обійдуться якось і без їжі, а ось панство наше
скоро полопає від обжорства і все мало!
ТО Ж ДЛЯ ЧОГО ДЕПУТАТАМ РОЗБИРАТИСЯ В БЮДЖЕТІ???
І без них розберуться!!!

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль