Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Як міський голова зміцнював авторитет партії регіонів

Як міський голова зміцнював авторитет партії регіонів

Нещодавно ми повідомляли про грамоту від партії регіонів, видану на Бучко Людмилу Дмитрівну за вклад в виборчу кампанію 2012 року, приналежність якої до себе секретар міської ради Людмила Бучко спростувала.

Як виявилось, невідомий анонім продовжує поширювати в місті такі грамоти. Остання отримана нами грамота від партії регіонів має відношення до міського голови Валерія Коломєйцева, приналежність якої до пана мера ми не можемо ні підтвердити ні спростувати.
8121_gramota.jpg (104.34 Kb)Грамотою, виданою 26 жовтня 2013 року Вінницькою обласною організацією партії регіонів нагороджений Коломєйцев Валерій Іванович за активну суспільно-політичну діяльність, розбудову та поширення програмних цілей та завдань ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, зміцнення її авторитету серед виборців, багаторічну сумлінну працю задля добробуту вінничан.

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року , мер Ладижина Валерій Коломєйцев в терміновому порядку зібрав в сесійній залі депутатів міськради, представників громадських організацій та ЗМІ та заявив, що він ще 20 січня вийшов з партії регіонів. Також в цей день саморозпустився місцевий осередок партії регіонів.

Це сталося після прийнятого напередодні рішення Народного віче, яким вимагалось прийняти рішення про саморозпуск осередку партії регіонів, а від депутатів-регіоналів та мера зробити заяви про вихід з партії.

Мотивуючи свій вихід з партії регіонів Валерій Коломєйцев на той момент зазначав:

«Я собрал этих людей и призвал их, с учетом того, что партийное руководство центрального органа нашей власти, а это руководители страны, по моему убеждению не справились со своими обязанностями сохранения мира в государстве. Я считаю что у них нет моральных обязательств перед этими вождями. И я сказал, если кто-то из вас, друзья, хочет сделать тот же шаг, что сделал я, пожалуйста делайте его, выходите из патртии и никто вас за это не осудит и не будет считать предателями».

Слід нагадати, що на 26 жовтня 2014 року Валерій Коломєйцев вже не був очільником місцевого осередку партії регіонів і був рядовим членом, позаяк 15 квітня 2013 року було обрано нового керівника партійного осередку. Ним став заступник міського голови Олександр Ткачук, з яким пов'язаний останній скандал навколо ладижинських тітушок.

Але, якщо вірити грамоті і вона дійсно не підроблена, то ладижинський мер був на непоганому рахунку в партії регіонів, розбудовував та поширював програмні засади і завдання партії регіонів, тому має нести і відповідальність за наслідки діяльності своєї партії в Україні.

В свою чергу ми готові опублікувати коментар міського голови Валерія Коломєйцева на нашому ресурсі з цього приводу.


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8121_gramota.jpg
2 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 1089 Коментарів: 1
Написав: nina 2.02.2015 - 12:34
Таким как наш мер и его команда, читай банда, что войти в любую партию, что выйти из неё, как два пальца обоссать. Все помнят членами каких партий они были(лохторат мера), но я ещё раз напомню: 1.НДП, 2. Единый центр, 3. Партия регионов. Если деньгами запахнет в правом секторе или в какой-либо другой партии, они мигом будут там(если нужно за рубль в церкви воздух испортят). Кто со мной не согласен, плюньте мне в лицо.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю Ладижинська мерія оцінила доступність інфраструктури міста для людей з інвалідністю В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством В суді розглядається справа з приводу порушення ліцензійних умов ладижинським підприємством Громадське обговорення:  інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Громадське обговорення: інвестиційні проекти в сфері ЖКГ Ладижинської ТЕС на 2019 рік Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції Читачі центральної бібліотеки працювали бібліотекарями в рамках акції "Бібліотекар на годину Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Ладижинські рятувальники провели екскурсію для учнів школи № 3 Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Тростянецький спиртовий завод вкладе 1, 9 млн. грн. в заходи по вирішенню екологічних проблем Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Повідомлення Тростянецького ОРВК про осінній призов на строкову військову службу Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит Бюджет міста заробив 2, 6 млн. грн. за розміщення бюджетних коштів на депозит За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. За 9 місяців цього року загальна частина бюджету перевиконана на 33 млн. грн. Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Школа № 4 перемогла на міських змаганнях по футболу серед учнів 9-11 класів Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура Ладижинське водосховище зариблять дволітками коропа, товстолоба, карася та білого амура На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів На Ладижинському водосховищі затримали браконьєрів Ладижинську міську раду  зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Ладижинську міську раду зобов`язали скасувати рішення аукціону на 12, 9 млн. грн. Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію Біля Козятина ладижинець потрапив в аварію

Логін
Пароль