Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ 3-А Як міський голова зміцнював авторитет партії регіонів

Як міський голова зміцнював авторитет партії регіонів

Нещодавно ми повідомляли про грамоту від партії регіонів, видану на Бучко Людмилу Дмитрівну за вклад в виборчу кампанію 2012 року, приналежність якої до себе секретар міської ради Людмила Бучко спростувала.

Як виявилось, невідомий анонім продовжує поширювати в місті такі грамоти. Остання отримана нами грамота від партії регіонів має відношення до міського голови Валерія Коломєйцева, приналежність якої до пана мера ми не можемо ні підтвердити ні спростувати.
8121_gramota.jpg (104.34 Kb)Грамотою, виданою 26 жовтня 2013 року Вінницькою обласною організацією партії регіонів нагороджений Коломєйцев Валерій Іванович за активну суспільно-політичну діяльність, розбудову та поширення програмних цілей та завдань ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, зміцнення її авторитету серед виборців, багаторічну сумлінну працю задля добробуту вінничан.

Нагадаємо, що 21 лютого 2014 року , мер Ладижина Валерій Коломєйцев в терміновому порядку зібрав в сесійній залі депутатів міськради, представників громадських організацій та ЗМІ та заявив, що він ще 20 січня вийшов з партії регіонів. Також в цей день саморозпустився місцевий осередок партії регіонів.

Це сталося після прийнятого напередодні рішення Народного віче, яким вимагалось прийняти рішення про саморозпуск осередку партії регіонів, а від депутатів-регіоналів та мера зробити заяви про вихід з партії.

Мотивуючи свій вихід з партії регіонів Валерій Коломєйцев на той момент зазначав:

«Я собрал этих людей и призвал их, с учетом того, что партийное руководство центрального органа нашей власти, а это руководители страны, по моему убеждению не справились со своими обязанностями сохранения мира в государстве. Я считаю что у них нет моральных обязательств перед этими вождями. И я сказал, если кто-то из вас, друзья, хочет сделать тот же шаг, что сделал я, пожалуйста делайте его, выходите из патртии и никто вас за это не осудит и не будет считать предателями».

Слід нагадати, що на 26 жовтня 2014 року Валерій Коломєйцев вже не був очільником місцевого осередку партії регіонів і був рядовим членом, позаяк 15 квітня 2013 року було обрано нового керівника партійного осередку. Ним став заступник міського голови Олександр Ткачук, з яким пов'язаний останній скандал навколо ладижинських тітушок.

Але, якщо вірити грамоті і вона дійсно не підроблена, то ладижинський мер був на непоганому рахунку в партії регіонів, розбудовував та поширював програмні засади і завдання партії регіонів, тому має нести і відповідальність за наслідки діяльності своєї партії в Україні.

В свою чергу ми готові опублікувати коментар міського голови Валерія Коломєйцева на нашому ресурсі з цього приводу.


http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/8121_gramota.jpg
2 лютий 2015 | | Автор:Arhip | Переглядів: 977 Коментарів: 1
Написав: nina 2.02.2015 - 12:34
Таким как наш мер и его команда, читай банда, что войти в любую партию, что выйти из неё, как два пальца обоссать. Все помнят членами каких партий они были(лохторат мера), но я ещё раз напомню: 1.НДП, 2. Единый центр, 3. Партия регионов. Если деньгами запахнет в правом секторе или в какой-либо другой партии, они мигом будут там(если нужно за рубль в церкви воздух испортят). Кто со мной не согласен, плюньте мне в лицо.

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької В Ладижині відбувся творчий вечір молодої поетеси Марійки Брушницької  І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. І знову про Четвертинівку. Конфлікт навколо передачі майна триває. Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Громадськість запустила новий проект: «Поділля: ойкумена-інкогнита. В пошуках минулого». Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Ладижинська громадська рада запустила власний сайт Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали  під буряки скіфські кургани Екологи: В Ладижинських хуторах розпахали під буряки скіфські кургани 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками? 33 канал: Проти екс-працівника колонії сфабрикували справу із наркотиками?

Логін
Пароль