Завантаження. Почекайте будьласка...
Головна сторінка - Скандалы, Топ-5 ВІНТЕРА: У Ладижині розгорівся скандал навколо колишнього мера міста Валерія Коломєйцева

ВІНТЕРА: У Ладижині розгорівся скандал навколо колишнього мера міста Валерія Коломєйцева

http//lad.vn.ua/uploads/images/foto/51201fa428aac21a088bf18b69b7f359.jpgОстанній після відомих подій на Майдані покинув свою посаду, в результаті у Ладижині виникла необхідність у проведені дострокових виборів, учасником яких і став Валерій Коломєйцев. Противники екс-мера звинувачують його в корупції та безгосподарності. Прихильники, навпаки, готові захищати колишнього керівника міста по кожному з пунктів звинувачень. Як наслідок, між представниками обох таборів відбулася бурхлива дискусія.

Валерій Коломєйцев протягом 12 років був незмінним головою Ладижина і зараз готовий повернутися на старе місце роботи. Він — один з 11 кандидатів на посаду мера міста. Противники такого повернення вважають - екс-мер не справлявся зі своєю роботою та зловживав посадовим положеням.

Сам звинувачений на дискусію не з'явився, але його захисники відкидають усіляки напади в його адресу, вважаючи їх безпідставними.

Арбітром у даній справі став присутній на зустрічі представник прокуратури, який зазначив: якщо є аргументовані звинувачення, потрібно подавати позов.

Чи матиме продовження скандал навколо персони колишнього мера, стане відомо вже найближчого часу, адже вже 25 травня жителі Ладижина виберуть нового голову міста.

Джерело
14 травня 2014 | | Автор:Arhip | Переглядів: 959 Коментарів: 21
Написав: Lina 14.05.2014 - 23:40
Навіть на зустріч не прийшов.Може розуміє, що не витримае належним чином дискусію?confused "розчарування року" я б його назвала. хоча мені вин завжди не подобався.
Написав: nina 15.05.2014 - 08:17
Интересны в ситуации с возвращением ПАПИКА 2 момента:
1. Когда убегал, было объяснение:"Не хочу чтобы в Ладыжине было противостояние из-за меня. Хочу чтобы был мир и покой".Цитирую не дословно, но смысл такой. Теперь противостояние не снялось, но снова лезу к бюджету!? Уже не хочет мира и покоя? Или хочет противостояния?
2.Вердикт представителя прокуратуры: "Як що є аргументовані звинувачення, потрібно подавати позов" Кому как не прокуратуре города известно есть аргументовані обвинения или нет. А их за 13 лет набралось как на бездомной собаке блох. И кто как не прокуратура должна подаватьПОЗОВ? Циники??!!
Написав: Lena 15.05.2014 - 09:28
Цинізм писати "новини" без фактажу. Просто опоненти Коломєйцева зрозуміли, що програють екс-меру, тому вирішили вдатися до чорного піару. Прикро. Немає в нас чесних кандидатів на посаду мера.
Написав: nina 15.05.2014 - 09:34
Lena, як це намає чесних кандидатів? А Коломєйцев? Чеснійшого ніхто на бачив!
Написав: Барабака 15.05.2014 - 12:25
Валерий Коломейцев снова хочет стать мэром Ладыжина. Позволят ли ладыжинцы ему это сделать после многолетней коррупции, отмывания денег, разворовывания бюджета и безнаказанного вранья?
vn.20minut.ua/Vid-Chytachiv/vonyuchij-kolomejcev-snova-budet-merom-ladyzhina-10328627.html
Написав: Витюн 15.05.2014 - 14:02
Барабака, хорош вже нести нісенітницю, всі знають що він великий бізнесмен, і свої гроші він може витрачати як йому хочеться. Я теж буду голосувати за нього! І агітувати буду! А якщо треба то й на вулицю з друзями та однодумцями вийдемо!
Написав: Lina 15.05.2014 - 16:59
смотрю люди боятся что то менять. "лучше жить в болоте, извиняйте, но привычном болоте" отакие мысли слышу от людей и читаю от некоторых тут. ((( грустно, что бьют по лбу, а нам ни по чем! будем дальше шишки набивать.
Написав: Non 15.05.2014 - 17:10
Коломейцева жде разчарування після цих виборів. Навіть його команда, ну горсовєт, не буде за нього голосувати. Кажуть дєвочки з міськради, що за кого-небудь, тільки не за рижого і Луду
Написав: Lina 15.05.2014 - 17:21
nina, точно "цi руки нiчого не крали!" )))) дуже чесний та перспективний))) стiльки зробив для мiста i ще наробить... хай би вже сидiв дома на пенсii, на сайтах знайомств мабуть цiкавiше.)
Написав: Boommm 18.05.2014 - 16:04
Интересный поворот событий: окружение экс-мэра сливает информацию о готовящимся подкупе избирателей. Во всяком случае оппозиционные кандидаты уже проинформированы. Ожидается подкрепление в виде... Ну, как говорится, поживем-увидим. День выборов обесчает много сюрпризов
Написав: nina 18.05.2014 - 21:14
Первый сюрприз ждите завтра по радио Лада FM. Два придурка будут брызгаться ядом. Первый в 12-30, а вторая позже. Но интересно то, что сначала вона объявила о своём спиче на радио, а потом он. И естественно он стал первее. Его же радио за наши деньги. Слушаем клоунаду.....
Написав: Стас 18.05.2014 - 21:26
nina, а хіба першим виступати краще? зовсім навіть навпаки))
а вона в скільки буде виступати?
Написав: York 18.05.2014 - 21:40
Стас, убей в себе бандеровца!
Написав: nina 18.05.2014 - 22:01
Стас, їм байдуже хто перший, хто другий. Тут перший означає ГОЛОВНИЙ. Лайно в роті, що в одного, що в другої завжди готово. Не памьятаю я в скількі вона буде виступати. Не збиралася її слухати, тому що наперед знаю що скаже. А ось тепер хочу обох послухати. Якось виловлю і її.
Написав: maybutne 18.05.2014 - 22:39
Слухати треба всіх, щоб бути впевненим в своєму виборі. Але Коломєйцев...це вже занадто. Пенсіонерів і так в нас багато, мудрі пенсіонери вчасно йдуть на пенсію і допомагають дітям за онуками доглядати, а В.І. не сидиться, їхав би кудись, він тут зайвий.
Написав: антифашист 18.05.2014 - 23:41
Радіво слухають мало народа. Хто виступить першим?без різниці.... Переможе рижий.бо опозиція розділить між собою голоса виборців. Ніна.андрюша енд компані.чому ви не обрали одного.проти'рижого
Написав: Lina 19.05.2014 - 22:02
maybutne, оце точно сказав.
Написав: maybutne 19.05.2014 - 23:37
антифашист, Це було б розумно вибрати одно проти рижого, але амбіції багатьох не дали їм прийняти розумні рішення.
Написав: ВМВ 20.05.2014 - 18:44
господа, а вы не успокоили себя слишком этими мнимыми социсследованиями? ладович рулит, газетку цветную выпустил, Жора старается. Может все ж таки они?
Написав: антифашист 20.05.2014 - 20:14
ВМВ, ладовича в мери. Він і тролейбус обіцяв а може і метро зробить.
Написав: moontyan 22.05.2014 - 20:14
Ферментники за Халабузаря

Додати коментар

Ви зайшли на сайт як незареєстрований.
Ви можете зареєструватись або увійтипід своїм им'ям.
Також Ви можете увійти через одну із соціальних мереж - Увійти через соцюмережі
Оголошено місячник добровільної здачі зброї Оголошено місячник добровільної здачі зброї В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади В Ладижині громадськість вирішила зайнятись стратегічним плануванням розвитку громади Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр? Чи потрібен громаді Ладижина працюючий ладижинський кар`єр?  Апеляційний суд  зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Апеляційний суд зняв всі обвинувачення з Олександра Чайковського Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями Голова історичного клубу Іван Ткаченко презентував свою книгу та клуб на зустрічі з ладижинськими учнями В Ладижин створено історичний клуб В Ладижин створено історичний клуб "Гіпаніс" Вечір пам`яті Олександра Макаревича Вечір пам`яті Олександра Макаревича По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження По факту розтрати міжнародної допомоги в Ладижині відкрито кримінальне провадження Ладижин потопає у хащах амброзії Ладижин потопає у хащах амброзії В центрі Ладижина зявилось «джерело»  невідомого походження В центрі Ладижина зявилось «джерело» невідомого походження 	В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо В Ладижині розгортається нова медіа-війна навколо комунального радіо Екологи запустили новий еко-проект Екологи запустили новий еко-проект "Екологічна карта Ладижина" Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу Ладижинське водосховище зазнало екологічного впливу  В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво» В Ладижині відбувся перший регіональний екологічний форум «Суспільство ЗА чисте виробництво»

Логін
Пароль